Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Pojemność
  • więcej

Żele i tusze do brwi

Żele i tusze do brwi to kosmetyki niezbędne do wykonania trwałego i zdecydowanego makijażu brwi. Ich rolą jest układanie włosków i utrwalenie stylizacji, a często również nadanie pożądanego koloru. W naszym asortymencie można znaleźć tusze, żele oraz maskary do brwi najlepszych polskich i zagranicznych marek: Makeup Revolution, Eveline, Golden Rose, Rimmel, Bourjois i wielu innych.

Utrwalające żele do brwi

Włoski brwi potrafią być niesforne i uparcie sprzeciwiać się pieczołowitemu ułożeniu. Rozwiązaniem jest utrwalający żel do brwi, który ujarzmi włoski, utrwali stylizację, nada połysk i kształt. Jeśli kolor ma pozostać bez zmian, można wybrać bezbarwny żel do brwi, natomiast kolorowe żele do brwi nie tylko utrwalą, ale i nadadzą brwiom pożądany odcień. Dzięki żelowi makijaż brwi utrzyma się w świetnej formie przez cały dzień.

Tusze do stylizacji brwi

Jeśli henna lub puder do brwi nie zapewniają dość wyrazistej oprawy oczu, można sięgnąć także po tusz do brwi. To kosmetyk, który koloryzuje intensywniej, a jego konsystencja sprawia, że pomaga też wymodelować włoski brwi w odpowiedni kształt. Nowoczesne tusze do brwi to często kosmetyki wielofunkcyjne. Są kryjące, trwałe, wodoodporne, wzmacniające naturalny kolor brwi.

Maskara do brwi

Maskara tylko do rzęs? Już nie! Brwi także mają swoje maskary. Do ich makijażu służą już nie tylko kredki do brwi czy farby na bazie henny. Maskary do brwi to specjalne kolorowe tusze ze szczoteczką, dzięki któremu ułożysz stylizację i nadasz jej kolor. Możesz także sięgnąć po korektory do brwi, specjalne trwałe tinty do brwi, które koloryzują na dłużej, a także pomady i emulsje do stylizacji.

Sprawdź naszą ofertę żeli i tuszów do brwi, aby wybrać ten jeden odpowiedni kosmetyk. A może wolisz mydełko do układania brwi, koloryzujący brow tint albo emulsję do brwi? To wszystko i jeszcze więcej czeka na ciebie w naszym sklepie!

więcej