Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Stan produktu
Producent
  • więcej
Smak
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność - grupowana
  • więcej
Ocena produktu

Karmy dla psów

Odpowiednio dobrane karmy dla psów są ważne dla prawidłowego rozwoju czworonogów i korzystnie wpływają na pracę ich organizmu. Ponadto pozwalają zatroszczyć się o zdrowie oraz dobre samopoczucie pupili. W naszym asortymencie można znaleźć karmy dla psów dopasowane do rasy i do rodzaju aktywności zwierzęcia.

Zalety karmy dla psów

Jedną z głównych zalet karm dla psów jest zapewnienie czworonożnym przyjaciołom pełnowartościowego pożywienia bogatego w składniki odżywcze. Wspomagają one właściwy rozwój na każdym etapie życia pupila. Karmy dla psów powinny być dopasowane do ich wieku, wielkości, a nawet rasy. 

Czym kierować się przy wyborze karmy dla psa?

Komponując jadłospis dla psa warto mieć na uwadze wagę i wzrost czworonoga. Karmy dla małych psów powinny dostarczać szczeniakom odpowiednią ilość składników odżywczych w porcji, co pozwala na zachowanie bilansu energetycznego i makroskładników w trakcie doby. Dobierając zaś karmy dla dużych psów lub posiadających nadwagę, warto wybrać jedzenie, które pomoże wrócić zwierzęciu do prawidłowej wagi.

Nie tylko masa ciała i wzrost są kluczowe. Wiek również jest istotną kwestią podczas wyboru pożywienia. Z tego powodu dla zaawansowanych wiekowo pupili warto wybrać karmy dla starszych psów.

Jaką wybrać karmę dla psa?

Mokre karmy dla psów Dolina Noteci wyróżniają się różnorodnością smaków. Zawierają również odpowiednio skomponowane składniki. Dzięki temu wspierają prawidłowy rozwój czworonogów o różnej masie ciała, wielkości czy wieku.

Karmy dla psów Brit natomiast są dobrym wyborem, jeśli pupil ma specjalne wymagania żywieniowe. Można wybierać m.in. spośród karm: hipoalergicznych, bezzbożowych, czy wspomagających trawienie.

Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz w nim odpowiednią karmę dla psa to niezależnie od jego wagi, wielkości, wieku czy rodzaju aktywności.

więcej