Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Materiał
  • więcej
Kolor
Pojemność w litrach
Bagaż kabinowy

Zestawy walizek

W zestawach znajdują się co najmniej 2 walizki o różnych rozmiarach. W zależności od potrzeb można wybrać spójny komplet składający się z 3, 4, a nawet 5 akcesoriów podróżnych. Dostępny asortyment to propozycje od cenionych producentów, np. Wings, Wittchen, Betlewski czy vidaXL. Do wyboru są zarówno modele twarde, jak i miękkie, przy czym każdy z nich stworzono z wysokiej jakości materiałów. Zestaw walizek podróżnych zazwyczaj wykonany jest ze sztucznego tworzywa ABS, które wyróżnia się trwałością.

Zestaw walizek do samolotu i nie tylko

Komplet walizek sprawdza się w wielu sytuacjach. Do każdego typu podróży można dobrać model o innej wielkości. Mniejsza, wysokiej jakości walizka, przyda się zamiast plecaka jako bagaż podręczny na city break, a większa pomieści wszystko, co będzie potrzebne na wyczekiwanych wakacjach. Zestaw walizek to dobre rozwiązanie dla podróżujących z wieloma bagażami, np. dla dużych rodzin. Spójne kolorystycznie modele będą wyróżniać się na tle innych choćby na lotnisku.

Zestawy walizek z kuferkiem – spójny komplet bagaży

Podczas wyboru odpowiedniego zestawu można rozważyć komplety z kuferkami podróżnymi. Taka kosmetyczka umożliwia zachowanie większego porządku wśród wszystkich zabranych rzeczy. Dodatkową przestrzeń można wykorzystać do przechowywania nie tylko produktów do pielęgnacji, ale także akcesoriów i różnych urządzeń, np. ładowarek, prostownicy czy golarki elektrycznej. W zestawie najczęściej znajduje się jeden kuferek, ale dostępne są też komplety z dwiema pasującymi do całości kosmetyczkami.

Zestawy walizek podróżnych – uniwersalne rozwiązanie

W zależności od wyjazdu można potrzebować tylko jednej walizki z zestawu lub całego kompletu, np. składającego się aż z 5 części. Każdy wariant zapewnia wygodę użytkowania dzięki poręcznym uchwytom, lekkiej i trwałej konstrukcji, a także licznym kieszonkom i przegródkom. Warto też zwrócić uwagę na design. Geometryczny, tłoczony wzór na żółtym tle szczególnie się wyróżni, z kolei stonowane kolory i gładka tektura zadbają o elegancki wygląd.

Zapoznaj się z różnymi zestawieniami akcesoriów podróżniczych. Wybierz komplet walizek, który spełni Twoje oczekiwania.

więcej