/ podręczniki szkolne

/ liceum i technikum

Filtruj
Kategorie
Wybrane wydawnictwa
  • więcej
Wybrane serie
  • więcej
Wybrani autorzy
  • więcej

Podręczniki do Liceum i Technikum

O ile od kilku lat uczniowie szkół podstawowych mogą liczyć na bezpłatne podręczników szkolne i zeszyty ćwiczeń do niemal wszystkich przedmiotów, o tyle uczniowie szkół ponadpodstawowych muszą samodzielnie zaopatrzyć się w odpowiednie materiały pomagające w nauce. U nas w jednym miejscu zgromadziliśmy popularne podręczniki do liceum, szkół zawodowych i techników. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Podręczniki do wszystkich przedmiotów

Bieżące przygotowanie do lekcji, testów i klasówek, a w ostatnich klasach szkół średnich – również do matury – wymaga systematycznej nauki, co umożliwiają podręczniki szkolne. Każda szkoła może wybrać określony zestaw pozycji, który podaje do wiadomości uczniów przed rozpoczęciem danego roku szkolnego.

Jeśli masz już w ręce taki wykaz, zacznij kompletować podręcznikową wyprawkę. U nas szybko kupisz odpowiednie książki do liceum, do technikum czy szkoły zawodowej. Dzięki możliwości filtrowania wyników wyszukiwania nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem odpowiednich pozycji. Oznacz, do jakiego typu szkoły chodzisz i w której jesteś klasie, a my pokażemy Ci podręczniki do różnych przedmiotów, które mamy w swojej ofercie. Oprócz tego oferujemy także książki do przedmiotów zawodowych z wybranych branż.

Pomoce naukowe

Niebawem zdajesz maturę? Sięgnij po sprawdzone, doskonale opracowane repetytoria, a także zbiory zadań maturalnych z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego, a także z innych przedmiotów, które możesz zdawać na swoim egzaminie dojrzałości.

więcej

Znajdź podręcznik

Szukaj

TOP - Liceum i technikum

zobacz wszystkie

Liceum i technikum

zobacz wszystkie
Klasa 1 Przeszłość i dziś 1. Język polski. Podręcznik. Część 1. Liceum i technikum
4.2/5
32,99 zł
Promocja
37,57 zł (-12%)  najniższa cena

51,99 zł (-36%)  cena regularna

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!

Podręczniki do Liceum i Technikum – najczęściej zadawane pytania

Podobne do ostatnio oglądanego