Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Stan produktu
Czas trwania
  • więcej
Polecane
Nowości
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Audiobooki o rozwoju osobistym

Audiobooki o rozwoju osobistym to dźwiękowe wersje książek, w których autorzy zachęcają do samorozwoju w różnych dziedzinach życia prywatnego, rodzinnego i zawodowego. Ich autorami są znani coachowie, trenerzy personalni, mentorzy czy nauczyciele duchowi, m.in. Mateusz Grzesiak, Adam Szustak, Daniel Tokarz, Frederica Bosco, John Daymond, Joer Dispenza, Maciej Wielobób, Dale Carnegie, Jen Sincero, Natalia de Barbaro czy Klaudia Pingot.

Audiobooki o rozwoju osobistym

Audioksiążki z naszej oferty zawierają wiele motywacyjnych nagrań, które inspirują do zmiany swojego życia na lepsze. Ich autorzy udzielają wskazówek, jak wzmocnić pewność siebie i poczucie własnej wartości, przezwyciężyć lęki, przestać się martwić czy nauczyć się asertywnych zachowań. Podpowiadają, w jaki sposób uzyskać większą świadomość własnych potrzeb, talentów czy potencjału. Pomagają pokonać strach przed zmianą, który może blokować przed zmienianiem swojego życia na lepsze. Ponadto opisują techniki mające ich zdaniem prowadzić do zwiększenia samoświadomości, np. medytację, jogę czy mindfulness.

Audiobooki o rozwoju zawodowym

W naszym asortymencie znajdują się również audiobooki o rozwoju zawodowym. Można z nich dowiedzieć się, w jaki sposób skutecznie doskonalić swoje kompetencje z zakresu komunikacji interpersonalnej, zarządzania sobą w czasie, kreatywności, zarządzania czy autoprezentacji. Polecamy także pozycje poświęcone rozwijaniu umiejętności językowych, marketingowych, biznesowych czy menedżerskich. Audiobooki te mogą być pomocne w rozwijaniu kariery i stawaniu się atrakcyjniejszym pracownikiem na rynku pracy. Ich autorzy nie tylko dzielą się wskazówkami, lecz także inspirują własnymi sukcesami w biznesie czy innych dziedzinach.

Poszukaj audiobooków o rozwoju osobistym, które mogą cię zainteresować. Masz do wyboru wiele ciekawych pozycji, pozwalających doskonalić kompetencje w różnych obszarach życia. Są to audioksiążki, które jednocześnie dostarczają wiedzy, inspirują i motywują do działania.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!