Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Polecane
Nowości
Seria
  • więcej
Język wydania
Częstotliwość wydania
Dostępność
Ocena
Cena
Wyczyść filtry

Częstotliwość wydania: dwumiesięcznik usuń

Dwumiesięczniki

W naszej sklepie dostępny jest szeroki wybór dwumiesięczników o różnorodnej tematyce – naukowej, technicznej lub filozoficznej. Osoby chcące poszerzyć swoje horyzonty, chętnie wybierają czasopisma do nauki języków obcych. Wśród pism, po które sięga młodzież, najczęściej pojawiają się japońskie mangi. Szeroka oferta kierowana jest również do hobbystów.

Czasopisma do nauki języków

Do poliglotów, którzy wciąż pragną poszerzać swoją wiedzę, skierowane są dwumiesięczniki do nauki języków obcych. Dobrym przykładem jest magazyn "English Matters" tworzony przez brytyjsko-polski zespół. Zawiera on artykuły w języku angielskim wraz z podręcznym słowniczkiem.

Dwumiesięczniki takie jak Deutsch Aktuell mogą służyć zarówno do samodzielnej nauki, jak i do pracy w grupie z nauczycielem. Stanowią one urozmaicenie procesu poznawania języka na poziomie średniozaawansowanym oraz zaawansowanym. Pozwolą też wrócić do języka obcego tym, którzy chcą jedynie odświeżyć swoje umiejętności.

Dwumiesięczniki dla dzieci i młodzieży

Prasa stanowi dla najmłodszych ciekawą alternatywę, jeżeli chodzi o interesowanie się losami bohaterów ulubionych bajek i gier. Wśród wielu dwumiesięczników dla dzieci można znaleźć takie pozycje jak "Psi Patrol", "Mycraft: lub "Masza i Niedźwiedź".

Starsza młodzież oraz dorośli ludzie sięgają również po mangi. Japońska sztuka komiksowa wciąż znajduje w Polsce spore grono fanów. Do najpopularniejszych dwumiesięczników należą między innymi "Atak Tytanów", "My Hero Academia", "Jujutsu Kaisen", "Chainsaw Man" oraz "Tokyo Revengers".

Dwumiesięczniki dla pasjonatów

Miłośnicy gotowania mogą podszkolić swoje umiejętności, korzystając z magazynów kulinarnych: "Poradnik Smakosza" lub "Good Food". To dobra przestrzeń, aby szukać inspiracji na smaczne dania.

Dla poszukujących ciekawostek naukowych z zakresu fizyki, psychologii lub informatyki ciekawymi propozycjami mogą okazać się dwumiesięczniki takie jak "Newsweek Psychologia", "Komputer Świat" lub "21 wiek". Zgłębiają one tematy rozwoju człowieka, najnowszych języków programowania oraz współczesnych wynalazków.

W naszym asortymencie nie brakuje także czasopism przeznaczonych dla miłośników historii, ręcznych robótek lub komiksów. Nie brakuje też pism skierowanych głównie do pań. Dotyczą one na przykład najnowszych trendów modowych czy makijażowych.

Dwumiesięczniki to treściwe czasopisma, których lektura starcza na długie tygodnie. Sprawdź nasze propozycje, po czym wybierz ciekawą i ubogacającą lekturę na najbliższy czas!

więcej

TOP - dwumiesięczniki

zobacz wszystkie
TOP
Literatura na Świecie
1 Literatura na Świecie  
4.5/5
21,00 zł
TOP
Netfilm
2 Netfilm  
4.6/5
10,99 zł
TOP
Książki Magazyn do Czytania
TOP
Lego Minecraft
4 Lego Minecraft  
4.7/5
22,99 zł
TOP
Gigant Poleca
5 Gigant Poleca  
5/5
19,99 zł
TOP
Ekrany
6 Ekrany  
4.7/5
19,00 zł
TOP
Supełek Krzyżówki
7 Supełek Krzyżówki  
4.7/5
5,90 zł
TOP
Supełek Panoramy
8 Supełek Panoramy  
4.6/5
5,90 zł
TOP
Zaczarowany Świat Sary
TOP
Lego Dreamzzz
11 Lego Dreamzzz  
4.9/5
22,99 zł
TOP
Deutsch Aktuell
12 Deutsch Aktuell  
0/5
18,90 zł
TOP
Filozofuj!
13 Filozofuj!  
4.9/5
15,00 zł
TOP
Kosmos dla Dziewczynek
14 Kosmos dla Dziewczynek  
0/5
22,90 zł
TOP
Zawsze wierni
15 Zawsze wierni  
4.8/5
22,00 zł
TOP
English Matters
16 English Matters  
5/5
18,90 zł
TOP
Forbes Women
18 Forbes Women  
4.4/5
19,90 zł
TOP
Igłą Malowane
19 Igłą Malowane  
4.8/5
14,80 zł
TOP
English Matters
20 English Matters  
5/5
18,49 zł

Podobne do ostatnio oglądanego