Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Linia
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Rodzaj
  • więcej

Błyszczyki do ust

Błyszczyki do ust to obok pomadek najpopularniejsze kosmetyki do makijażu i pielęgnacji. Często wzbogacone są o dodatki nawilżające, zapachowe i smakowe, do kupienia niemal w każdym kolorze i odcieniu. Oferujemy najlepsze błyszczyki renomowanych marek: Maybelline, Eveline, Essence, BourjoisWibo, Golden Rose i wielu innych.

Błyszczyki nawilżające do ust

Pomadki do ust to przede wszystkim sztyfty i kredki, czasem też wąskie konturówki do ust. Większość błyszczyków ma za to formę płynną, a nakłada się je dołączonym pędzelkiem lub specjalnym aplikatorem.

Płynna konsystencja błyszczyków sprawia, że łatwo wzbogacić je w dodatki nawilżające, ochronne i wygładzające usta. Dzięki temu makijaż staje się jednocześnie pielęgnacją. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór nawilżających błyszczyków do ust, zarówno bezbarwnych, jak i kolorowych.

Błyszczyki powiększające usta

Połyskliwy makijaż ust pozwala na optyczne powiększenie warg. Dlatego błyszczyki powiększające usta są bardzo popularne.

Jednak działanie wielu z nich nie opiera się tylko na złudzeniu optycznym. Niektóre błyszczyki powiększają usta dzięki zawartości wyciągu z papryczek chili, który poprawia ukrwienie skóry i sprawia, że usta lekko nabrzmiewają, zwiększając swoją objętość.

Wygodna alternatywa dla szminki i pomadki

Błyszczyki do ust są nie tylko praktyczne, ale i bardzo wygodne w użyciu. Aplikacja pomadki do ust wymaga wprawy, a często także użycia bazy do ust, obrysowania konturówką, nałożenia top coatu itd.

Aplikacja błyszczyków jest znacznie łatwiejsza, a w przypadku błyszczyków bezbarwnych lub w jasnych odcieniach nie wymaga nawet lusterka. Dzięki temu błyszczyki dla wielu kobiet stały się wygodną alternatywą dla szminek i pomadek – zawsze w torebce lub kieszeni, do użycia w każdym miejscu o każdej porze.

Uwielbiasz malować usta, ale nie chcesz używać zbyt wyraźnych kryjących pomadek i szminek? Przejrzyj naszą ofertę lekkich i kolorowych błyszczyków do ust!

więcej