Filtruj
Kategorie
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki reportaże, literatura faktu

Książki pisane na podstawie faktycznych historii, reportaże dotyczące świata rzeczywistego mają bardzo ważną zaletę, jaką jest autentyczność. Czytelnicy mogą zapoznać się z takimi pozycjami w wersji elektronicznej. Dzięki temu można je zabrać ze sobą wszędzie, bez nadmiernego obciążania swojego bagażu.

Ebooki: Literatura faktu

Pod nazwą kategorii literackiej, jaką są książki opierające się na prawdziwych wydarzeniach, kryją się wszystkie pozycje dotyczące dokumentarnego piśmiennictwa. Wśród nich są reportaże, czy publikowane wspomnienia z określonego okresu np. wojny. Gatunek dopełniają felietony i ich zbiory. 

Dlaczego warto czytać ebooki reportaże i literaturę faktu?

Ebooki oparte na faktach pozwalają przenieść w czasie i poznać prawdziwe wydarzenia, często z nieco innej perspektywy niż tylko podręcznik do historii. Bardzo często autorami książek elektronicznych tego gatunku są politycy czy dziennikarze oraz specjaliści z wielu różnych dziedzin. 

Niektóre ebooki reportaże są szokujące, otwierają oczy na problemy codzienności i pozwalają poznać modele życia z różnych stron świata. Dzięki ebookom opartym na faktach mamy okazję przekonać się, jak wygląda życie osób z wielu różych zakątków świata. Możemy dowiedzieć się, co jest prawdą, a co mitem oraz mamy możliwość wyrobienia sobie zdania na nurtujące nas tematy.

Sprawdź naszą aplikację do ebooków Empik Go - dzięki której, za niewielką opłatą abonamentową, otrzymasz dostęp do setek tytułów - bestsellerów, jak i nowości.

Chcesz dowiedzieć się, z czego rodzą się konflikty zbrojne? Jak pracują najwięksi politycy na świecie? A może interesują Cię tajemnice dawnych czasów? To wszystko znajdziesz w ebookach z zakresu literatury faktu.

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!

Ebooki: reportaże - najczęściej zadawane pytania