Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Czas trwania
  • więcej
Polecane
Nowości
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Audiobooki fantastyka

Audiobooki fantastyka są polecane miłośnikom literatury fantastycznej, którym trudno znaleźć czas na czytanie książek w tradycyjnej wersji. Sprawdzą się w trakcie podróży samochodem czy pociągiem, a także podczas biegania, spacerowania, sprzątania, zmywania naczyń czy innych czynności niewymagających dużego skupienia.

Powieści fantastyczne w postaci dźwiękowej

W naszej ofercie można znaleźć wciągające powieści fantastyczne, science-fiction oraz horrory. Wśród nich nie brakuje bestsellerowych tytułów autorstwa Andrzeja Sapkowskiego, J.R.R Tolkiena, Stephena Kinga, Brandona Sandersona, Andrzeja Ziemiańskiego, Andrzeja Pilipiuka i wielu innych wybitnych pisarzy. Ich słuchanie pozwala przenieść się do magicznego świata, pełnego nadprzyrodzonych zjawisk i przerażających, a zarazem fascynujących postaci ze świata fantasy, np. wampirów, czarodziei, duchów, bogów, goblinów, elfów, krasnoludów, aniołów, orków czy smoków. Fabuła niektórych dostępnych w naszym asortymencie audiobooków fantasy oparta jest na mitologii, folklorze, legendach, podaniach, motywach religijnych czy ezoterycznych.

Polecamy również audiobooki fantasy dla młodzieży, które pozwolą nastolatkom przenieść się do niezwykłych, fikcyjnych miejsc i przeżywać niezapomniane przygody wraz z bohaterami powieści.

Audiobooki horrory dla osób o mocnych nerwach

Audiobooki horrory z naszej oferty to warta uwagi propozycja szczególnie dla osób, które lubią się bać i niestraszne im sceny pełne krwi oraz okrucieństwa. Dzięki wzbogaceniu nagrań o muzykę oraz różnego rodzaju dźwięki napływające z miejsca akcji można jeszcze wyraźniej niż w przypadku czytania tradycyjnych książek odczuć atmosferę grozy, strachu i niepewności.

Sprawdź, jak wiele fascynujących audiobooków znajduje się w naszej ofercie. Zanurz się w alternatywnej rzeczywistości fantastyki, w której rozgrywa się nieustanna walka dobra ze złem.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!