Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Linia
  • więcej
Rodzaj skóry
Pojemność
  • więcej

Kredki do oczu i eyelinery

Dobrze podkreślone oko stanowi podstawę każdego makijażu. Do jego wykonania poza tuszem do rzęs niezbędne okazują się także eyelinery oraz kredki do oczu. Dzięki nim osiągnąć można wiele efektów wizualnych. Wśród nich wyróżnić warto optyczne powiększenie oka, zmianę jego kształtu oraz pogrubienie rzęs. W naszej ofercie znajdziesz produkty takich marek jak Eveline, RevlonBourjoisRimmel, Maybelline, Clinique oraz wielu innych czołowych producentów kosmetyków do makijażu.

Kredki do oczu i konturówki

W naszej ofercie znajdują się kredki do oczu o różnej grubości. Wybór konkretnego typu powinien być podyktowany rodzajem efektu, jaki chcemy osiągnąć. Cienkie i ostre linie wymagają zastosowania kredek twardych. Rozetrzeć i podkreślić linię wodną można jedynie przy użyciu miękkich kredek do oczu.

Drugim czynnikiem jaki trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze jest kolor kredki. Poza najbardziej klasyczną i uniwersalną czarną kredką, jej kolor dostosować można do tęczówki oka lub planowanej stylizacji. W naszej ofercie znajdziesz kredki miękkie i twarde w szerokiej gamie kolorystycznej.

Kredki wodoodporne i przystosowane do temperowania

Najlepsze kredki do oczu wyposażone są co najmniej w temperówkę. Część z nich ma specjalną gąbeczkę do rozcierania i uzyskania efektu przydymionego oka, czyli popularnego smokey eye. Dostępne są także kredki automatyczne z łatwo wsuwanym i wysuwanym sztyftem.

Nie mogło tu także zabraknąć wodoodpornych kredek do oczu. Zapewniają one długie utrzymywanie się efektu niezależnie od działania takich czynników jak deszcz czy łzy. Pomagają także w utrzymanie wyrazistości makijażu na co dzień. Wodoodporne konturówki do oczu nie rozmazują się w ciągu dnia ani nie odbijają na powiece.

Eyeliner do makijażu oczu

Precyzyjne kreski wykonane eyelinerem potrafią w spektakularny sposób podkreślić oko i nadać spojrzeniu głębi. Uzyskanie takiego efektu wymaga jednak wprawy i pewnej ręki. Dlatego te akcesoria do makijażu polecane są osobom, które mają już za sobą doświadczenia w idealnym modelowaniu i podkreślaniu swojej linii rzęs.

Nasza oferta akcesoriów do makijażu oczu zawiera różnokolorowe eyelinery w pisaku, w pędzelku, w sztyfcie, żelowe w słoiczku, a także flamastry. Poszczególne rodzaje wymagają użycia dodatkowych pędzli do makijażu. Warto mieć to na uwadze, kompletując swój zestaw do makijażu oczu.

Sprawdź naszą ofertę z kategorii kredek do oczu, konturówek oraz eyelinerów i kup produkty doskonałe nie tylko do tworzenia smokey eyes!

więcej

Kredki i eyelinery do oczu - najczęściej zadawane pytania