Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Dla kogo
Rodzaj
  • więcej
Działanie
  • więcej
Linia
  • więcej
Pojemność
  • więcej

Kredki i eyelinery do oczu

Dobrze podkreślone oko stanowi podstawę każdego makijażu, zarówno codziennego jak i wieczornego. Do jego wykonania, poza tuszem do rzęs niezbędne okazują się także eyelinery oraz kredki do oczu, dzięki którym osiągnąć można wiele efektów wizualnych, takich jak optyczne powiększenie oka i zmiana jego kształtu oraz pogrubienie rzęs. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie rodzaje eyelinerów i kredek do oczu takich marek jak Revlon, Rimmel, Maybelline, Clinique, Lancom oraz wielu innych czołowych producentów kosmetyków do makijażu.

Kredki do oczu - jaką wybrać?

Wybór kredki do oczu powinien być podyktowany rodzajem efektu jaki chcemy osiągnąć. Cienkie i ostre linie wymagają zastosowania kredek twardych, zaś efekt rozcierania i podkreślenie linii wodnej oka uzyskać można jedynie przy użyciu kredek miękkich. Drugim czynnikiem jaki trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze kredki jest jej kolor. Poza najbardziej klasyczną i uniwersalną czernią, kolor kredki dostosować można do koloru tęczówki oka lub planowanej stylizacji. W naszej ofercie znajdziesz szeroką propozycję kredek miękkich i twardych, w szerokiej gamie kolorystycznej. Dodatkowo wybierać możesz spośród kredek standardowych, często wyposażonych w temperówkę, kredek automatycznych, oraz tych ze specjalną gąbeczką do rozcierania i uzyskania efektu „smoky eye”. Nie mogło tu także zabraknąć kredek wodoodpornych, zapewniających długie utrzymywanie się efektu, niezależnie od  działania takich czynników jak deszcz czy łzy.

Eyeliner do oczu - dla kogo?

Precyzyjne kreski wykonane eyelinerem, potrafią w dość spektakularny sposób  podkreślić oko i nadać spojrzeniu głębi. Uzyskanie takiego efektu wymaga jednak wprawy i pewnej ręki, dlatego eyelinery polecane są osobom, które mają już za sobą doświadczenia w makijażu z wykorzystaniem kredki do oczu. Nasza propozycja akcesoriów do makijażu oczu zawiera różnokolorowe eyelinery w pisaku, w pędzelku, w sztyfcie, żelowe w słoiczku a także eyelinery flamastry.

Sprawdź naszą ofertę eyelinerów i kredek do oczu i wybierz z niej najlepsze dla siebie produkty.

więcej