Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)

Łóżka do sypialni

Podczas urządzania sypialni priorytetową kwestię stanowi dobór łóżka, które w niej stanie. Wybierz takie łóżko, które nie tylko będzie wygodne, ale jednocześnie będzie znakomicie wyglądało i komponowało się z zaaranżowaną przez Ciebie sypialnią.

Wyposaż swoją sypialnię w odpowiednie łóżko

Urządzasz małżeńską sypialnię? Wybierz do niej łóżko w rozmiarze co najmniej 140x200 cm, 160x200 cm lub większe, o ile masz oczywiście odpowiednio dużo wolnego miejsca w przeznaczonym do tego celu pomieszczeniu. Będzie ono centralnym elementem sypialni, dlatego możesz pokusić się o to, by było meblem dekoracyjnym. Takie wymagania spełnią łóżka z zagłówkiem – tapicerowanym, drewnianym, a nawet designerskim, podświetlanym.

Z kolei w pokojach dziecięcych i młodzieżowych dobrze sprawdzą się klasyczne łóżka pojedyncze, a w pokojach o ograniczonej ilości przestrzeni – piętrowe, dzięki którym zaoszczędzisz miejsce, ale jednocześnie zadbasz o to, by dwójka Twoich pociech spała w odpowiednich, komfortowych warunkach.

Funkcjonalne łóżka sypialniane

O tym czy łóżko zapewni wygodę osobom, które na nim śpią lub wypoczywają, decyduje nie tylko sama konstrukcja, ale może przede wszystkim materac o odpowiedniej twardości.

Łóżko może spełniać także inne funkcje. Wybierz rozwiązanie ze schowkiem, które będzie dodatkowym miejscem do przechowywania. Na empik.com oferujemy Ci łóżka ze schowkiem w formie podnoszonej konstrukcji lub szuflad.  

więcej

Dowiedz się więcej na temat łóżek

Wszystkie artykuły

Łóżka

najczęściej zadawane pytania