Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor

Saturatory do wody

Saturator do wody pozwala w kilka chwil przygotować wodę gazowaną lub owocowy napój z bąbelkami. To urządzenie, które umożliwia szybkie nasycenie wody dwutlenkiem węgla. W naszym asortymencie znajdują się saturatory wielu znanych producentów, w tym Sodastream, Orion czy Philips.

Saturator na wodę to coraz bardziej popularny gadżet w każdej kuchni, dlatego świetnie sprawdzi się na prezent na święta!

Saturator do wody w butelce lub ekspresie

Saturatory, zwane również syfonami do wody, mogą przyjmować formę wielorazowej butelki z zaworem lub maszyny przypominającej ekspres do kawy. Pierwsze rozwiązanie dobrze sprawdza się w podróży. Butelka jest lekka i nie zajmuje wiele miejsca, dlatego można łatwo przenosić ją w plecaku czy torebce.

Saturator do wody w postaci ekspresu pozwala uniknąć konieczności noszenia ze sobą naboju, ponieważ nie znajduje się on w butelce, lecz wewnątrz urządzenia. Butelkę podłącza się w tym przypadku do maszyny jedynie na czas nasycania wody gazem. Obsługa urządzenia jest prosta – wystarczy napełnić wodą butelkę, umieścić ją w ekspresie, przekręcić zgodnie z ruchem wskazówek zegara i nacisnąć przycisk rozpoczęcia gazowania.

Niektóre urządzenia są wyposażone w kilka trybów poziomu nasycenia CO2. Jeden nabój umożliwia przygotowanie nawet do 80 litrów gazowanej wody. Po wyczerpaniu naboju można zlecić jego ponowne napełnienie.

Saturator do wody gazowanej w kuchni

Saturator do wody powinien współgrać stylistycznie z wystrojem kuchni. Warto dopasować urządzenie do wnętrza zwłaszcza pod kątem kolorystycznym. W naszej ofercie dostępne są saturatory m.in. w barwie czarnej, białej, różowej, czerwonej czy srebrnej.

Istotne jest również, aby urządzenie miało solidną konstrukcję, odporną na wgniecenia i pękanie. Warto także zwrócić uwagę, aby saturator stabilnie stał. Sprzyjają temu dołączane do niektórych modeli nóżki antypoślizgowe.

Porównaj dostępne w naszym asortymencie modele saturatorów do wody gazowanej. Wybierz spośród nich taki, który pozwoli ci szybko i wygodnie przygotowywać orzeźwiające napoje z bąbelkami.

więcej

Saturatory do wody - najczęściej zadawane pytania