Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki dla dzieci 9-12 lat

Sprawdź najpopularniejsze serie książek dla dzieci w wieku 9-12 lat:

Daj dobry przykład swoim pociechom i czytaj im, a zobaczysz, że szybko zaowocuje to samodzielnym sięganiem przez nie po dobre i ciekawe tytuły. Jakie książki dla dzieci wybrać, aby chętnie sięgały po lekturę? Takich w naszym sklepie jest sporo w kategorii książki dla chłopców i dziewczynek w wieku 9–12 lat. Zobacz, jakie ciekawe propozycje literatury dziecięcej mamy w swojej ofercie i jakie z nich mogą być dobrym pomysłem na prezent na Dzień Dziecka lub prezentem na komunię.

Jaka książka dla dzieci w wieku 9 lat?

Książki dla dzieci powinny być ciekawe, kolorowe, takie, które zachęcą najmłodszych do czytania. Niełatwo jest sprostać gustom kilkuletnich czytelników, ale autorzy polscy i zagraniczni stają na wysokości zadania. Zdecyduj się np. na przygodowe książki dla dzieci w wieku 9 lat, które wciągną Twoje pociechy fascynującą fabułą i pozwolą im zainteresować się literaturą.

Zwróć uwagę na upodobania dziecka i dobierz takie lektury, które będą mu odpowiadać. Nie wszystkie pociechy, nawet w wieku 9 lat, będą gotowe do tego, by samemu sobie czytać. Nic nie szkodzi! Zadbaj o to, aby rozbudzić w młodym człowieku zamiłowanie do literatury od najmłodszych lat i czytaj mu na głos. Wszystkie książki dla dziewczynek 9-letnich i książki dla chłopców 9-letnich mają wciągającą, ciekawą fabułę. Sam będziesz się znakomicie bawić przy ich czytaniu. Z czasem dziecko zechce samodzielnie pochylić się na tekstem, jeśli tylko historie opisywane w wybranych dla niego książkach będą wystarczająco interesujące.

Możesz wybierać książki dla dzieci 9-letnich z myślą o wspieraniu ich edukacji, dobrym wyborem będą np. pozycje z serii To Lubię. Młodzi odkrywcy wielu ciekawych rzeczy dowiedzą się też z książek z cyklu Tomek Łebski czy Dziennik Cwaniaczka.

Jaka książka dla dzieci 12 lat?

Nastolatek z pewnością będzie chciał sam wybrać sobie lektury, które zechce przeczytać. Do tej grupy wiekowej kierowane są głównie cykle książkowe pisane m.in. dla dzieci w wieku 12 lat. Książki dla dziewczynek 12-letnich i książki dla chłopców 12-letnich są takie same, nie ma bowiem różnicy, jakie pozycje będziemy dziecku czytać - ważne, aby po prostu to robić.

Proponujemy w szczególności takie serie jak Kroniki Archeo, Baśniobór czy Magiczne Drzewo. Wszystkie są ciekawe, pisane interesującym językiem, a przy tym pozwalają na identyfikowanie się z bohaterami. Dla fanów gier komputerowych możesz wybrać pozycje, które są związane z tą tematyką, jak np. Minecraft.

więcej

TOP – Książki dla dzieci 9-12 lat

zobacz więcej
TOP
Baśniobór. Tom 1

Sprawdź te popularne książki:

Iron Flame. Żelazny płomień. Empireum. Tom 2, Fourth Wing. Czwarte Skrzydło, Niepoznany. Część 1, Życie, którego pragniesz. Sztuka i nauka sięgania po szczęście, Do końca moich dni, Chłopki. Opowieść o naszych babkach, Extinguish the Heat. Runda finałowa, Venom. Aleksandra Kondraciuk, Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu, Dziewczyny z łagrów, Fala. Maria Krasowska, Przyjaciółka. B. A. Paris, Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole, I Wanna Fall. Bright Side, Bliskość i lęk. Jak budować lepsze relacje, Glukozowa rewolucja, Wiosenne przebudzenie. Duchy minionych lat. Tom 1, Szeptem. Becca Fitzpatrick, Bez końca. Uwolnij umysł i wygraj wewnętrzną wojnę, Kwiatowy dwór. Saga dworska. Tom 3, Postny reset dla kobiet. Spalaj tłuszcz, reguluj hormony, dodaj sobie energii, Karma dziwką czy przyjacielem?, Clone. Students. Tom 1, Wracam do domu. Tom 3, Nie spieprz tego! Jak zachować więź z dzieckiem, Bebechy, czyli ciało człowieka pod lupą, Sternberg, Pomoc domowa. Sekret, Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty, Zamieć. Karolina Wojciak, Patożycie. Z notatnika kuratora sądowegoAfryka to nie państwo. Pora przełamać stereotypy, Kiedy ciało mówi nie, Wszyscy byliśmy za młodzi, The Science of Temptation, Kicia Kocia się złości, Mgła. Anna Brzezińska, Hellish Heat, Psy z Essex, Porwani. Marcel Moss, Zdrowie psychiczne. Instrukcja obsługi, Tak działa mózg. Jak mądrze dbać o jego funkcjonowanie

Książki dla dzieci 9-12 lat - najczęściej zadawane pytania