Słuchawki

Muzyka może m.in. umilać spacery, podróże lub czytanie książek. W cieszeniu się ulubionymi utworami pomocne są słuchawki, które pozwalają także pogłębić doświadczenie gamingowe lub cieszyć się filmami z telefonu w transporcie publicznym. W naszym asortymencie znajdują się słuchawki takich marek, jak Audio-Technica, Apple, JBL, Panasonic, Philips, Sony, Samsung czy Xiaomi.

Słuchawki douszne i dokanałowe

Rozwój technologii mobilnych przyniósł ewolucję słuchawek, które od czasu pierwszego Walkmana były dostosowywane do coraz lepszej pracy poza domem. Obecnie użytkownicy mogą korzystać m.in. z wygodnych słuchawek dousznych i dokanałowych. Modele tego typu są dostępne w wersjach przewodowych oraz bezprzewodowych. Słuchawki douszne są nieco większe i osadzają się w małżowinie usznej. Słuchawki dokanałowe wkłada się bezpośrednio do kanału słuchowego. Dzięki temu trzymają się nieco lepiej w uchu i są mniej podatne na odgłosy z zewnątrz. Oba rodzaje są projektowane z myślą o współpracy z urządzeniami mobilnymi, jak smartfony, czy odtwarzacze muzyki, ale mogą także być wykorzystane z innymi sprzętami.

Nauszne słuchawki nie tylko dla melomanów

Słuchawki nauszne są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu nadają się także do użytku mobilnego. Szczególnie urządzenia korzystające z łączności bezprzewodowej. Słuchawki Bluetooth mogą być wykorzystywane do współpracy z takimi sprzętami, jak smartfony, tablety, czy laptopy i komputery stacjonarne. Większe modele wyposażone w nauszniki wykończone dużymi poduszkami obszytymi miękkimi materiałami zapewniają komfort przy długotrwałym użytkowaniu. Dzięki temu czynności takie, jak przesłuchiwanie ulubionych albumów muzycznych lub oglądanie filmów nie powodują szybkiego zmęczenia uszu.

Dobieranie słuchawek - porady

Dobierając słuchawki nauszne, warto sprawdzić, czy pozwalają na symulowanie dźwięku przestrzennego, który pogłębia doświadczenia z multimediów. W przypadku wykorzystywania takich modeli do komunikacji ważna będzie obecność wbudowanego mikrofonu. Regulowany pałąk oraz niska masa dodatkowo wpłyną na zmniejszenie zmęczenia przy długotrwałym użytkowaniu. Dobierając modele douszne lub nauszne warto zwrócić uwagę na słuchawki True Wireless, które dzięki łączności Bluetooth pozwolą na sprawne parowanie z nowymi urządzeniami i wyeliminują problem plączących się przewodów.

Przejrzyj nasz asortyment słuchawek dousznych, dokanałowych i nausznych. Wybierz interesujący model i ciesz się bogatymi doznaniami dźwiękowymi.

więcej

Słuchawki

zobacz więcej

Dowiedz się więcej o słuchawkach i nie tylko

Wszystkie artykuły

Słuchawki – najczęściej zadawane pytania