Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Funkcje sprzętu sportowego
  • więcej
Komunikacja urządzenia
  • więcej
Rodzaj zasilania
Materiał
  • więcej
Dyscyplina sportu
Obsługiwana aktywność
  • więcej
Metoda pomiaru pulsu
Płeć
Wodoszczelność
  • więcej

Monitory aktywności

Regularnie uprawiasz sport i chcesz osiągać coraz większe postępy w treningach? Pomoże ci w tym opaska na rękę z wieloma funkcjami monitorowania aktywności fizycznej. Wybieraj spośród modeli znanych marek, m.in. Polar, Xiaomi, Huawei, Springos, Watchmark, Garett, Media-Tech czy Forever.

Opaski sportowe przystosowane do różnych dyscyplin

Dostępne u nas smartbandy i smartwatche to nowoczesne urządzenia, które pozwalają obserwować oraz analizować własne postępy w realizacji celów treningowych. Modele te są nieocenionym wsparciem dla osób uprawiających różne dyscypliny sportu – fitness, triatlon, bieganie, szybkie chodzenie, nordic walking, pływanie, jogę, wspinaczkę górską, wioślarstwo i wiele innych dyscyplin. Dzięki takiej opasce zyskasz możliwość monitorowania różnych parametrów, m.in. pulsu, poziomu natlenienia krwi, spalonych kalorii, jakości snu czy wydolności organizmu. Opaska sportowa zmierzy również liczbę wykonanych kroków, długość i czas pokonanej trasy, a także aktualne, średnie oraz maksymalne tempo. Sporo modeli ma ponadto funkcję czasomierza, kalendarza czy budzika.

Inteligentne opaski na rękę

Proponowane przez nas monitory aktywności są wyposażone w czytelny wyświetlacz, który dzięki trybowi podświetlenia pozwala odczytywać wyniki pomiarów nawet po zmroku. Oferujemy również inteligentne opaski, które można zsynchronizować z aplikacją mobilną na smartfonie. Pozwala to w szczegółowy sposób analizować i porównywać dane, aby jeszcze lepiej planować swoją aktywność. Smartband poinformuje również o przychodzących połączeniach, otrzymanych SMS-ach czy wiadomościach na Messengerze.

W naszej ofercie znajdziesz wiele opasek na rękę o dużej wodoodporności, które świetnie sprawdzają się podczas pływania. Każda polecana przez nas sportowa opaska jest lekka, wygodna i prosta w użyciu. Urządzenia te są zasilane pojemną baterią, którą można naładować przez port USB.

Przejrzyj i porównaj sportowe opaski z naszej oferty. Możesz wybierać spośród wielu modeli, zaprojektowanych w nowoczesnym designie i atrakcyjnej kolorystyce.

więcej