Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dla kogo
  • więcej
Rozmiar
  • więcej
Materiał
  • więcej
Kolor

Koszulki męskie

Koszulki, t-shirty i koszulki polo to podstawowe ubrania na co dzień w każdej męskiej szafie. Nasz asortyment obejmuje męskie koszulki we wszelkich fasonach i rozmiarach, pochodzące od lokalnych, polskich producentów i dystrybutorów marek międzynarodowych.

Markowe koszulki męskie

Bawełniane koszulki męskie wysokiej jakości to podstawowy element męskiej odzieży. Doskonale nadają się do noszenia na co dzień, do szkoły i do pracy, w której nie obowiązuje formalny dress code.

Koszulki Fruit of the Loom, Tommy Hilfiger, Lacoste, 4F, Adidas, Reebok czy innych markowych producentów to gwarancja wysokiej jakości materiału i wykonania. Światowe marki coraz częściej dbają o zrównoważony rozwój i etyczną produkcję, dlatego męskie koszulki dużych producentów często mają etykiety fairtrade i pokrewne.

Koszulki ze śmiesznymi napisami

Koszulka ze śmiesznym napisem to doskonały pomysł na prezent dla niego. Napisy na koszulkach mogą być personalizowane na zamówienie. Można też wybierać spośród setek koszulek męskich z napisami gotowymi – dowcipne gry słowne na koszulkach zamieszcza marka nadwyraz.com, zabawne tytuły i hasła można znaleźć na koszulkach męskich marki Koszulkowy – to tylko dwa przykłady ze znacznie bogatszej oferty. Do dobranej koszulki z napisem można zamówić dopasowaną tematycznie bluzę, tworząc cały zestaw.

T-shirty dla mężczyzn

T-shirt to najprostszy model męskiej koszulki, pasujący niemal do każdej stylizacji casualowej. T-shirty dla mężczyzn charakteryzują się prostym krojem i uniwersalnym zastosowaniem. Najpopularniejsze są męskie t-shirty sportowe i codzienne, na przykład marki Topslang, Diadora, 4F i wiele innych.

Męskie koszulki polo

Koszulka polo to opcja pośrednia między zwykłą koszulką męską typu t-shirt a koszulą z kołnierzykiem. Tradycyjnie koszulki polo noszono przy grze w polo, krykieta lub golfa, dziś stanowią popularny i uniwersalny element męskiej garderoby. Oferujemy koszulki polo Fruit of the Loom, Lancerto, Tommy Hilfiger, Hugo, Russel i innych marek.

Chcesz skompletować podstawową garderobę? A może szukasz pomysłu na prezent dla mężczyzny? Przejrzyj naszą ofertę koszulek męskich, t-shirtów i koszulek polo i wybierz fason, rozmiar i wzór jaki tylko zechcesz!

więcej