/ podręczniki szkolne

/ szkoła podstawowa

Filtruj
Kategorie
Wybrane wydawnictwa
  • więcej
Wybrane serie
  • więcej
Wybrani autorzy
  • więcej

Podręczniki do szkoły podstawowej

Uczniowie szkół podstawowych mają zapewnione darmowe zestawy podręczników do niemal wszystkich przedmiotów. Jeśli jesteś rodzicem, nie musisz zatem martwić się tym, by wraz z początkiem roku szkolnego uzupełnić jego wyprawkę szkolną o wymagane podręczniki. Szkoła nie wyposaży jednak Twojego dziecka we wszystkie niezbędne publikacje. Niektóre będziesz musiał kupić samodzielnie. Tu z pomocą przychodzimy my.

Jakie podręczniki do szkoły podstawowej są potrzebne Twojemu dziecku?

Być może będziesz zmuszony kupić pociesze podręczniki do nauki dodatkowego języka obcego. Jeśli chodzi o edukację z zakresu np. języka angielskiego, to podręczniki do nauki tego przedmiotu otrzyma od szkoły. Dodatkowy język francuski, niemiecki czy rosyjski i inny wymagać będą jednak zakupu podręczników, które kupisz u nas Oferujemy szeroki wybór takich książek.

Co więcej, Twoje dziecko nie zostanie wyposażone również w podręczniki do religii czy etyki. One również nie wchodzą w zakres podstawowego pakietu książek.

Oferujemy zarówno podręczniki przeznaczone do edukacji wczesnoszkolnej, jak i do poszczególnych przedmiotów dla uczniów starszych klasy szkoły podstawowej, których nie otrzymasz od szkoły w ramach całorocznego wypożyczenia. To także oferta dla tych rodziców, którzy z różnych względów muszą odkupić zniszczoną, zgubioną lub uszkodzoną przez ucznia książkę.

Lektury szkolne i pomoce naukowe

Już w pierwszych latach nauki uczniowie czytają lektury szkolne. Początkowo są to krótkie dzieła z zakresu literatury dziecięcej, z czasem jednak podejmują trud lektury pozycji zaliczanych do klasycznego kanonu, np. dzieł Sienkiewicza, Fredry, Słowackiego czy Mickiewicza. Zapewnij swojemu dziecku lektury szkolne w formie tradycyjnej – papierowej albo jako e-booki, do czytania z wykorzystaniem czytnika.

Dla ułatwienia i usprawnienia nauki różnych przedmiotów w szkole podstawowej na empik.com znajdziesz pomoce szkolne – zestawy zadań z matematyki, fizyki i chemii, omówienia i opracowania lektur szkolnych, dyktanda czy inne książki, dzięki którym łatwiej dziecku będzie nabywać wiedzę z tych dziedzin. Szeroką grupę produktów stanowią repetytoria i książki gromadzące przykładowe testy egzaminacyjne dla ósmoklasistów.

więcej

Znajdź podręcznik

Szukaj

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!

Podręczniki do szkoły podstawowej – najczęściej zadawane pytania

Podobne do ostatnio oglądanego