Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Płeć
  • więcej
Rodzaj skóry
  • więcej
Działanie
  • więcej
Ochrona SPF

Kosmetyki do opalania i chroniące przed słońcem

Odpowiednio dobrane kosmetyki chroniące przed słońcem pozwalają cieszyć się słoneczną pogodą, bez obawy o oparzenia słoneczne. Z kolei osoby szukające sposobu na opaleniznę sprawdzą się kosmetyki do opalania. Zarówno tzw. “samoopalacze”, jak i preparaty przyspieszające i utrwalające opaleniznę.

Wybierz kremy przeciwsłoneczne i ochroń swoją skórę

Niezależnie od tego, czy przebywanie na słońcu ma na celu zażywanie kąpieli słonecznych czy jest to zwykły spacer, warto stosować kremy przeciwsłoneczne. Wszystko po to, aby minimalizować ryzyko oparzeń słonecznych. Zbyt intensywne wystawianie skóry na promienie UV może wiązać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami. W czasie przebywania na słońcu do ochrony skóry można zastosować również emulsje do opalania. Ochrona przeciwsłoneczna powinna być dobrana do indywidualnie do każdej osoby, a także do czasu przebywania na słońcu.

Kremy z filtrem należy dopasować do swojego fototypu skóry czy rodzaju cery. Kremy przeciwsłoneczne można dobrać, przez odpowiednie dopasowanie wskaźnika ochrony słonecznej, oznaczane jako SPF. Przebywając w miejscach, w których występuje kontakt z wodą lub podczas uprawiania sportu, dobrym rozwiązaniem są wodoodporne kremy przeciwsłoneczne.

Kosmetyki do opalania

Przyspieszacze opalania pozwalają szybciej uzyskać pożądany kolor skóry. Z kolei aby przez dłuższy czas cieszyć się efektami,  dobrym rozwiązaniem mogą się okazać utrwalacze opalenizny. Skóra wystawiona na ekspozycję słoneczną wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Warto wówczas zastosować balsamy po opalaniu, które pomogą w jej nawilżeniu.

Opaleniznę można uzyskać również i bez wychodzenia na słońce. Służą do tego samoopalacze. Dostępne są w np. formie musu lub w piance. W celu uzyskania pożądanego koloru skóry stosowane są również bronzery, dostępne w różnych konsystencjach.

Wybierając kosmetyki na lato, należy kierować indywidualnymi potrzebami skóry oraz oczekiwanymi rezultatami. Sprawdź nasz asortyment, by znaleźć kosmetyki odpowiadające potrzebom.

więcej