Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor

Sprzęt kuchenny

Sprzęt kuchenny

Na co dzień w swojej kuchni możesz wykorzystywać wiele różnego rodzaju urządzeń elektrycznych, które ułatwiają ci przygotowywanie, gotowanie i pieczenie potraw. Często możesz nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, jak wielu sprzętów kuchennych tak naprawdę potrzebujesz. Sprawdź naszą ofertę urządzeń do kuchni i akcesoriów.

Z jakich sprzętów do kuchni korzystasz na co dzień?

Wstajesz rano i włączasz czajnik, by zaparzyć sobie herbatę? A może wybierasz ekspres do kawy, aby już po chwili poczuć unoszący się w powietrzu Twojego domostwa zapach świeżo mielonej kawy i naparu? Być może zaliczasz się do zwolenników picia o poranku świeżo wyciskanych soków – z cytrusów, jabłek, a także szeregu innych warzyw i owoców. Wówczas wyciskarka do cytrusów, sokowirówka lub wyciskarka wolnoobrotowa powinna znaleźć się wśród niezbędnych dla Ciebie sprzętów kuchennych.

Warto zwrócić uwagę również na szeroki asortyment sprzętu do kuchni, jak tostery, jajowary czy opiekacze. Dzięki nim szybciej przygotujesz ulubione potrawy na śniadanie dla całej rodziny. W naszym asortymencie AGD do kuchni znajdziesz również wiele innych urządzeń, które mogą okazać się przydatne.

Gotowanie z urządzeniami do kuchni to sama przyjemność

Zamiast ręcznie mielić mięso, skorzystaj z maszynki do mielenia. Frytownice zaś, także te beztłuszczowe, pozwolą Ci na przygotowywanie frytek w nieco zdrowszej odsłonie. Natomiast z urządzeniem do gotowania próżniowego i z parowarem ugotujesz ulubione potrawy w wersji fit.

Roboty kuchenne, które przygotowaliśmy dla ciebie w naszej ofercie usprawnią wyrabianie ciasta na pierogi, ubijanie piany z białek czy też mieszanie różnego rodzaju produktów do ciast i deserów. Interesujący jest także szeroki wybór robotów planetarnych i zwykłych mikserów.

Akcesoria do urządzeń kuchennych

Chcesz przygotować idealną pieczeń? Użyj termometru kuchennego. Młynki elektryczne zaś pomogą Ci doprawić Twoje dania, a wagi kuchenne przydadzą się do precyzyjnego odmierzania produktów, niezbędnych np. w celu upieczenia domowego chleba na zakwasie.

Sprawdź naszą ofertę sprzętów do kuchni oraz akcesoriów kuchennych i uzupełnij swoją kuchnie w praktyczne i użyteczne urządzenia, które ułatwią ci przygotowywanie i gotowanie posiłków.

więcej