/ dziecko i mama

/ kąpiel i pielęgnacja dziecka

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Dla kogo
Wiek
Marki
  • więcej
Cena
Ocena

Pielęgnacja dziecka

Masz w domu małe dziecko? A może dopiero czekasz na szczęśliwe rozwiązanie i niedługo powitasz na świecie swoje maleństwo? Zaopatrz się w kosmetyki dla dzieci i akcesoria pielęgnacyjne.

Kąpiel dziecka

Zalecenia dotyczące kąpieli maluszków są różne. Noworodki i niemowlęta zwykle są kąpane codziennie czy co drugi dzień. Byś mógł przygotować dla swojej pociechy przyjemną i bezpieczną kąpiel, zaopatrz się w wanienkę z termometrem i korkiem ułatwiającym wypuszczenie wody z wanienki czy też foteliki do wanienki, by zapewnić pociesze wygodę i bezpieczeństwo.

Proponujemy Ci także kosmetyki dla dzieci – delikatne i odpowiednie dla wrażliwej skóry, która – w przeciwieństwie do skóry dorosłego – nie jest dostatecznie chroniona. Do tego dokup ręczniki dla najmłodszych, które pozwolą Ci wysuszyć ciało dziecka po kąpieli.

Gryzaki dla małych ząbków

Kiedy maluszek ząbkuje, może mieć kłopot ze swędzącymi, tkliwymi ząbkami i wpychać do ust swoje rączki. Możesz mu pomóc i kupić żelowe lub gumowe gryzaki. Po schłodzeniu w lodówce będą one w stanie uśmierzyć dolegliwości bólowe i zlikwidować dyskomfort w obrębie jamy ustnej dziecka.

Sprawdź naszą ofertę produktów do kąpieli i pielęgnacji dziecka oraz z wyprawką dla niemowlaków i małych dzieci.

więcej

Kategorie

Podobne do ostatnio oglądanego