Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Nowości
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki dla dzieci 6-8 lat

Sprawdź popularne książki dla dzieci w wieku 6, 7 i 8 lat:

Nauka czytania rozpoczyna się już w przedszkolu. Maluszki poznają pierwsze literki, uczą się, jak składać je w sylaby, a później, jak sylaby łączyć w wyrazy. To żmudna nauka, wymagająca wiele cierpliwości i zaangażowania. Proces ten możesz wspomagać u swoich pociech z użyciem odpowiednich książek dla dzieci. 6 lat to dobry moment, by pociecha nauczyła się czytać jeszcze przed pójściem do szkoły podstawowej. Prezentujemy Ci pozycje do nauki czytania i książki do nauki pisania. W ofercie mamy wiele ciekawych książek dla dziewczynek i chłopców 6-letnich, jak i 7-letnich czy 8-letnich.

Jaka książka do nauki czytania?

W kategorii książki dla dziewczynek i chłopców od 6 do 8 lat znajdują się liczne pozycje, które ułatwią najmłodszym naukę czytania. Umiejętność tę prędzej czy później posiądzie i Twoje dziecko, ale dlaczego miałbyś mu w tym nie pomóc? Skorzystaj z książek dla dzieci sześcioletnich, które zaznajomią Twoją pociechę ze światem liter. Wśród pozycji do nauki czytania oferujemy takie ciekawe dzieła jak: Czytam Sobie wydawnictwa Egmont, Pierwsze Czytanki czy Kocham Czytać. Spraw, żeby czytanie książek było dla Twojego dziecka znakomitą przygodą na całe życie.

Dla chodzących już do szkoły pociech polecamy książki dla dzieci 7-8 lat, czyli głównie pozycje, które zainteresują je swoją fabułą. W kategorii książki dla dziewczynek 8-letnich warto sprawdzić między innymi serię Nela Mała Reporterka oraz serię Emi i Tajny Klub Superdziewczyn Agnieszki Mielech. Natomiast zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców mamy pozycje z serii Zaopiekuj Się Mną oraz Magiczny Domek na Drzewie. Oprócz książek w jezyku polskim, oferujemy także ukaińskie książki dla dzieci. Dobrym pomysłem na prezent może być np. nasz bestseller Sekretna historia ludz... skarpetek.

Jaka książka do nauki pisania?

W parze z czytaniem idzie rzecz jasna umiejętność pisania. Ją również możesz budować poprzez kupno lektur aktywizujących dla dzieci, dzięki którym Twoja pociecha będzie ćwiczyła małą motorykę. Takie książki dla dzieci 6-letnich pozwolą im szybciej nauczyć się operowania ołówkiem, długopisem czy piórem.

Jaka książka do nauki liczenia?

W naszej ofercie znajdziesz interesujące i sprawdzone książki dla 7- i 8-latków do nauki liczenia. Z ich pomocą matematyka nie będzie problemem dla Twojej pociechy. Wprowadź je w świat liczb w atrakcyjny sposób, z wykorzystaniem odpowiednich książek dla dzieci. Tego typu książki są praktycznymi prezentami na Dzień Dziecka, jak i na inne okazje.

Zobacz więcej:

więcej

TOP – Książki dla dzieci 6-8 lat

zobacz więcej
TOP
Budowa twojego ciała. Co jest czym i jak działa
2 Budowa twojego ciała. Co jest czym i jak działa
4.9/5
27,44 zł
Promocja
31,32 zł (-12%)  najniższa cena

31,56 zł (-13%)  cena regularna

Książki dla dzieci 6-8 lat - najczęściej zadawane pytania