Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Funkcje
  • więcej
Liczba poziomów nadmuchu
Liczba poziomów temperatury
  • więcej
Rodzaj zasilania

Suszarki do włosów

W kategorii tej znajdują się suszarki do włosów wielu popularnych marek, w tym Remington, Philips, Rowenta, Adler, Braun, Sencor czy Babyliss. Urządzenia te mają wiele przydatnych funkcji, które pozwalają szybko wysuszyć włosy i stworzyć atrakcyjną fryzurę.

Suszarki do włosów z jonizacją oraz dyfuzorem

Nasz asortyment mieści sporo modeli suszarek z jonizacją. Generator jonów ujemnych, dzięki skupianiu cząsteczek wody, pozwala zapobiegać elektryzowaniu się włosów, ich wysuszaniu, kręceniu się oraz puszeniu. Pomaga także poprawić ich wygląd, wpływając pozytywnie na nawilżenie, modelowanie oraz utrwalanie fryzury. Suszarki do włosów z jonizacją sprawiają, że włosy stają się bardziej elastyczne, nabłyszczone i gładkie.

W ofercie znajdują się także suszarki do włosów z dyfuzorem w zestawie. Jego wykorzystanie przyczynia się do zwiększenia objętości włosów oraz pozwala uzyskać efektownie prezentujące się loki.
Suszarki z nawiewem zimnego powietrza i koncentratorem

Nowoczesne suszarki do włosów umożliwiają suszenie zarówno przy wysokiej, jak i niższej temperaturze, pozwalającej uniknąć przegrzewania włosów. Zastosowanie zimniejszego strumienia powietrza sprzyja zachowaniu włosów w dobrej kondycji i zapobiega ich przesuszaniu. Zimny nadmuch pozwala szybko wysuszyć włosy oraz ułatwia ułożenie fryzury.

Suszarki do włosów mają kilka poziomów nadmuchu do wyboru oraz opcję automatycznej regulacji temperatury. Urządzenia takie cechują się sporą mocą, nawet powyżej 2000 W.

Niektóre modele są także wyposażone w koncentrator, który pozwala precyzyjnie kierować silny strumień powietrza w wybrane miejsce. Dzięki tej funkcji włosy będą dokładnie wysuszone w każdym miejscu i odpowiednio wymodelowane. Do wyboru są suszarki turystyczne, zaprojektowane w kompaktowych rozmiarach, lekkie i przystosowane do składania.

Porównaj suszarki z naszej oferty i wybierz urządzenie, które pozwoli ci zadbać o piękny i naturalny wygląd włosów.

więcej

Suszarki do włosów - najczęściej zadawane pytania