Książki to nasza pasja – poznaj inicjatywy Empiku na rzecz bibliotek

Empik Go dla czytelników bibliotek

Już teraz czytelnicy bibliotek mogą czytać i słuchać w aplikacji Empik Go w ramach specjalnej oferty skierowanej do bibliotek w całej Polsce. Dzięki darmowym 30-dniowym kodom - otrzymanym od bibliotekarza - mogą czytać i słuchać bez ograniczeń, wybierając spośród ponad 100 tys. tytułów e-booków, audiobooków i podcastów.

dowiedz się więcej

Empik dla Bibliotek

W naszej ofercie posiadamy programy przygotowane specjalnie dla bibliotek. Programy te mają na celu wzbogacenie księgozbioru czytelni z całej Polski. Akcje podzielone zostały na dwie części, pierwsza skierowana do bibliotek i czytelni publicznych, druga do bibliotek w szkołach podstawowych. W każdej z tych akcji udział mogą wziąć biblioteki i czytelnie z całej Polski.

Empik Go dla czytelników

Empik Go dla czytelników ” to akcja, która daje możliwość zapoznania się z alternatywnymi sposobami czytania książek – poprzez tablet, czytnik ebooków czy w formie audiobooka na urządzeniach mobilnych. Wszystko za sprawą abonamentów w aplikacji Empik Go, które oferują dostęp do ponad 31 tysięcy e-booków (w różnych formatach m.in.: epub, mobi i pdf) oraz ponad 25 tysięcy audiobooków i podcastów. Dbamy o to by nasi czytelnicy mogli znaleźć swoich ulubionych autorów, takich jak m.in.: Zygmunt Miłoszewski, Małgorzata Oliwia Sobczak, Wojciech Chmielarz, Jacek Piekara, Paulina Świst czy Andrzej Sapkowski.

więcej