Książki to nasza pasja – poznaj inicjatywy Empiku na rzecz bibliotek

Empik Go dla czytelników bibliotek

Już teraz czytelnicy bibliotek mogą czytać i słuchać w aplikacji Empik Go w ramach specjalnej oferty skierowanej do bibliotek w całej Polsce. Dzięki darmowym 30-dniowym kodom - otrzymanym od bibliotekarza - mogą czytać i słuchać bez ograniczeń, wybierając spośród ponad 31 tys. tytułów e-booków oraz 25 tys. audiobooków i podcastów.

dowiedz się więcej
Logo konkursu '1000 powodów, by czytać'

10 000 książek od Ciebie i Empiku dla bibliotek szkolnych

Uczestnicy Programu Empik Premium Free lub Empik Premium mają realną szansę wesprzeć rozwój czytelnictwa w Polsce wśród najmłodszych! Z każdego zakupu w ramach programu część kwoty zasila akcję „1000 powodów, by czytać”, w ramach której co roku finansujemy zakup 10 tysięcy nowych książek. Zasilają one półki 10 szkół podstawowych wyłonionych w naszym konkursie 😊

dowiedz się więcej

Empik dla Bibliotek

W naszej ofercie posiadamy programy przygotowane specjalnie dla bibliotek. Programy te mają na celu wzbogacenie księgozbioru czytelni z całej Polski. Akcje podzielone zostały na dwie części, pierwsza skierowana do bibliotek i czytelni publicznych, druga do bibliotek w szkołach podstawowych. W każdej z tych akcji udział mogą wziąć biblioteki i czytelnie z całej Polski.

Empik Go dla czytelników

Empik Go dla czytelników ” to akcja, która daje możliwość zapoznania się z alternatywnymi sposobami czytania książek – poprzez tablet, czytnik ebooków czy w formie audiobooka na urządzeniach mobilnych. Wszystko za sprawą abonamentów w aplikacji Empik Go, które oferują dostęp do ponad 31 tysięcy e-booków (w różnych formatach m.in.: epub, mobi i pdf) oraz ponad 25 tysięcy audiobooków i podcastów. Dbamy o to by nasi czytelnicy mogli znaleźć swoich ulubionych autorów, takich jak m.in.: Zygmunt Miłoszewski, Małgorzata Oliwia Sobczak, Wojciech Chmielarz, Jacek Piekara, Paulina Świst czy Andrzej Sapkowski.

1000 powodów by czytać

1000 powodów by czytać” to kampania społeczna przygotowana dla uczniów szkół podstawowych z całej Polski. Dzięki niej biblioteki mogą wygrać 1000 książek, czytniki ebooków oraz abonamenty do Empik Go. W tym roku odbędzie się już 5. edycja tej akcji i do tej pory udało się przekazać już 50 tysięcy książek do szkół z całej Polski. W zeszłym roku szkoły oprócz papierowych wersji książek dostały ponad 40 czytników do czytania ebooków oraz abonamenty do aplikacji Empik Go.

Sprawdź nasze akcje i przekaż informacje w swojej najbliższej czytelni, może w tym roku, to właśnie Twoja biblioteka wygra 1000 książek od Empik, lub otrzymacie kody na korzystanie z aplikacji Empik Go.

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.