Meble i akcesoria do łazienki

Urządzenie łazienki wymaga skonfrontowania ze sobą Twoich wymagań dotyczących zarówno estetyki i sposobu aranżacji tego pomieszczenia, jak i praktycznych kwestii związanych z funkcjonalnością poszczególnych elementów wyposażenia. Dzięki odpowiedniemu doborowi mebli i dodatków, jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów na empik.com, bez trudu wyposażysz i udekorujesz łazienkę, tak by codzienne korzystanie z niej sprawiało Ci przyjemność.

Meble – urządź swoją łazienkę tak, jak chcesz!

O ile w dużej łazience, np. w domu jednorodzinnym, nie ma zbyt wielu ograniczeń w zakresie wyposażenia jej w meble łazienkowe, o tyle urządzenie takiego pomieszczenia w bloku z wielkiej płyty stanowi nie lada wyzwanie. Skorzystaj z naszych propozycji mebli modułowych do łazienki i wybieraj takie ich elementy, które nie tylko zmieścisz w swojej łazience, ale jednocześnie będą stanowiły doskonałe miejsce do przechowywania wszystkich potrzebnych w tym rzeczy.

W niewielkich łazienkach liczy się maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni. Wybierz zatem takie spośród naszych rozwiązań, które będą temu sprzyjać, jak np. szafki łazienkowe nad pralkę czy regały łazienkowe o zmniejszonej szerokości, połączone z koszami na pranie.

Dodatkowe wyposażenie łazienkowe

Twoja łazienka nabierze indywidualnego charakteru i urządzisz ją tak, jak chcesz, jeśli dobierzesz odpowiednie akcesoria. Stojaki na papier, na ręczniki, uchwyty czy też kubki i dozowniki do mydła to tylko niektóre z elementów wyposażenia łazienkowego. W celu optycznego powiększenia przestrzeni tego pomieszczenia zainstaluj na ścianach lustra. Obowiązkowo zawieś je nad umywalką – przyda Ci się podczas układania fryzury, golenia się czy wykonywania makijażu. Tekstylia łazienkowe w kontrastowym kolorze będą stanowiły idealne dopełnienie dla nowoczesnej stylizacji łazienki. To przede wszystkim ręczniki i dywaniki.

Określony klimat nadasz jej, jeśli wybierzesz punktowe oświetlenie łazienkowe. Możesz dzięki niemu podświetlić wannę czy obszar wokół lustra, a to tylko jedna z wielu naszych propozycji, które poznasz, jeśli zajrzysz do produktów zaprezentowanych w kategorii „Łazienka”.

więcej

Łazienka - kategorie

TOP Łazienka

TOP
Szafka Łazienkowa Regał Słupek Kosz Nel Iii Biały Połysk
2 Szafka Łazienkowa Regał Słupek Kosz Nel Iii Biały Połysk Topeshop
5/5
298,00 zł
Promocja
388,62 zł najniższa cena z 30 dni
TOP
Szafka Łazienkowa Regał Słupek 30Cm Biała Pl Ł-30
7 Szafka Łazienkowa Regał Słupek 30Cm Biała Pl Ł-30 Mobene
4.3/5
176,13 zł
Promocja
178,99 zł najniższa cena z 30 dni
TOP
Półka teleskopowa regał łazienkowy regulowany
8 Półka teleskopowa regał łazienkowy regulowany MATKAM
0/5
49,99 zł
Promocja
84,99 zł najniższa cena z 30 dni
TOP
Szafka na pralkę TS dąb artisan słupek do łazienki
9 Szafka na pralkę TS dąb artisan słupek do łazienki MATKAM
0/5
189,99 zł
Promocja
224,99 zł najniższa cena z 30 dni

Akcesoria

Wszystko do kąpieli

Meble łazienkowe i WC