Artykuły dla zwierząt

Jeśli Twoją pasją są zwierzęta, konieczne jest zadbanie o to, by niczego im nie zabrakło. Do podstawowej wyprawki należą smycze, obroże, legowiska, szczotki do czesania sierści, miski i poidełka. Trzeba także zakupić karmę wysokiej jakości, która będzie dopasowana do wieku, wagi i wymagań żywieniowych danego pupila. Jeśli zamierzasz podróżować ze swoim zwierzakiem, do listy zakupów warto dopisać transportery. Nowoczesne transportery zapewniają komfort zwierzętom, dlatego mogą one bez obaw wyruszać z Tobą w trasę. Jeśli chodzi o karmę, do wyboru mamy suchą, mokrą oraz przysmaki. Te ostatnie traktujemy jako nagrodę dla swojego zwierzaka. Dzięki temu nauczy się on poprawnych zachowań oraz różnorodnych sztuczek. Nie zapominaj o higienie i pielęgnacji. Każde zwierzę powinno posiadać własny szampon, szczotkę, obcinacz do paznokci, woreczki na odchody. U nas znajdziesz wszystko dla kota, psa, rybek czy gryzoni. Zarówno podstawowe wyposażenie, jak i dodatkowe akcesoria i gadżety dla każdego pupila!

Jeśli szukasz prezentu dla swojego pupila w naszej ofercie z pewnością znajdziesz idealny upominek, z którego Twój czworonożny przyjaciel na pewno się ucieszy. 

więcej
/

zwierzęta

Artykuły dla zwierząt

PSY
KOTY
GRYZONIE
PTAKI
AKWARYTYKA

Dla psa

zobacz więcej

Dla kota

zobacz więcej

Inne zwierzęta

Artykuły dla zwierząt - porady

WIĘCEJ PORAD
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.