Psi Patrol - zabawki, gry, akcesoria

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Dla kogo
Wiek
  • więcej
Wybrane marki
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Psi Patrol

„Psi Patrol” to jeden z najpopularniejszych w ostatnich latach seriali animowanych dla dzieci. Twórcą tej kanadyjskiej produkcji emitowanej od 2013 roku jest Keith Chapman, znany również jako autor „Boba Budowniczego”. Na podstawie przygód piesków z Zatoki Przygód powstało mnóstwo gadżetów i innych produktów dla dzieci. Psi Patrol stał się marką rozpoznawalną w wielu krajach świata.

O czym jest serial animowany „Psi Patrol”?

Serial „Psi Patrol” opowiada o fascynujących przygodach piesków, które zamieszkują razem z ludźmi Zatokę Przygód położoną na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem o imieniu Ryder ratują zatokę przed wieloma niebezpieczeństwami. W kolejnych odcinkach pomagają m.in. pingwinom, morskim żółwiom, królikom, duchom, kosmitom, świnkom, ptakom, tulipanom, ośmiornicy, papugom, rozbitkom czy pociągowi. Perypetiom bohaterów zwykle towarzyszy wiele zabawnych i pouczających sytuacji.

Pieski z Psiego Patrolu to dalmatyńczyk Marshall, kundelek Rocky, owczarek Chase, suczka cockapoo Skye oraz labradorka Zuma. Różnią się one między sobą wyglądem oraz cechami charakteru. Każdy z piesków potrafi mówić oraz przemieszczać się zaawansowanymi technologicznie pojazdami, m.in. samochodami czy helikopterami. Serial ten wyróżnia się radosnym klimatem, humorem oraz szybką akcją.

Produkty z motywem bohaterów serialu „Psi Patrol”

W naszym asortymencie znajdują się nie tylko filmy z poszczególnymi odcinkami serialu, lecz także wiele innych produktów z motywem piesków z Psiego Patrolu. Rodzice mogą dla swoich pociech wybierać m.in. książeczki z kolorowankami i naklejkami. W ofercie dostępne są również różnego typu zabawki, w tym pojazdy, maskotki, klocki, figurki czy akcesoria do odgrywania ról. Młodemu fanowi serialu „Psi Patrol” można także sprezentować gry planszowe i edukacyjne, etui na telefon, kubek, talerzyki czy elektronikę.

Produkty z bohaterami „Psiego Patrolu” mogą również posłużyć do przygotowania wyprawki szkolnej dla dziecka. Do wyboru są m.in. piórniki, plecaki, torby, zeszyty czy zestawy kredek. Motyw piesków z Zatoki Przygód znajduje się także na meblach, basenach ogrodowych, kocach, ręcznikach, pudełkach śniadaniowych, dmuchanych namiotach, szczoteczkach do zębów, szamponach czy sprzęcie sportowym, w tym hulajnogach, rolkach, rowerach czy deskorolkach.

Przekonaj się sam, jak wiele produktów z pieskami z Zatoki Przygód znajduje się w naszym asortymencie. Wybierz te spośród nich, które sprawią największą radość twojemu dziecku.

więcej

Psi Patrol – najczęściej zadawane pytania