Filtruj
Kategorie
Nowości
Seria
  • więcej
Cena

Książki dla dzieci

Nic tak nie pobudza wyobraźni malucha, jak świetnie opracowane książki dla dzieci. Lektury uczą ciekawości do świata, polepszają kreatywność, rozwijają umiejętności dotyczące komunikacji i języka, a także zwiększają wiedzę – czytanie zatem ma same plusy! Znajdziesz u nas m.in. kolorowanki, bajki, powieści, lektury szkolne, podręczniki do nauki oraz opracowania rozwijające różne pasje.

Literatura dla malucha w każdym wieku

Proponujemy książki dla dziecka w każdym wieku. Dużą popularnością cieszą się kolorowe bajki, pełne ciekawych i dużych obrazków, skierowane do  maluchów w wieku od kilku miesięcy do 2 latek. Świetnym pomysłem na prezent dla pociechy w wieku 3-5 lat będą kolorowanki czy podręczniki do nauki liczenia, pisania czy języków obcych. 6-8 lat to wiek, w którym często rozbudzają się różne zainteresowania – warto rozwijać pasje malucha z pomocą odpowiednich, tematycznych opracowań. Z kolei dla pociech w wieku 9-12 lat przygotowaliśmy m.in. rozmaite powieści i lektury, a także podręczniki łatwo wyjaśniające trudne, szkolne pojęcia czy promujące różne pasje.

Sprawdź książki, które napisała Nela Mała Reportetka, Anita Głowińska (seria Kicia Kocia) oraz Marta Galewska Kustra (seria Pucio) i inni autorzy poczytnych książek dla dzieci w różnym wieku.

Proponujemy wyłącznie świetne wydane, najlepsze książki dla dzieci – przebieraj wśród wielu różnych tytułów i spraw pociesze w każdym wieku dużą radość!

Książki to doskonały pomysł na prezent. Sprawdź naszą ofertę i wybierz dopasowaną do wieku pociechy książkę, która będzie idealnym prezentem na Dzień Dziecka

więcej

Wybierz przedział wiekowy

TOP – najczęściej kupowane książki

zobacz więcej
TOP
Pucio u lekarza
TOP
Dzieci z Bullerbyn
6 Dzieci z Bullerbyn
4.8/5
20,26 zł
31,90 zł
TOP
Asiunia
9 Asiunia
4.7/5
20,18 zł
26,90 zł

Książki dla dzieci - najczęściej zadawane pytania

Podobne do ostatnio oglądanego