Filtruj
Kategorie
Nowości
Seria
  • więcej
Dostępność
Cena

Książeczki i książki dla dzieci

Sprawdź popularne serie książek dla dzieci:

Nic tak nie pobudza wyobraźni malucha, jak świetnie opracowane książki dla dzieci. Lektury uczą ciekawości do świata, polepszają kreatywność, rozwijają umiejętności dotyczące komunikacji i języka, a także zwiększają wiedzę – czytanie zatem ma same plusy! Znajdziesz u nas m.in. kolorowanki, bajki, powieści, lektury szkolne, podręczniki do nauki oraz opracowania rozwijające różne pasje, które doskonale sprawdzą się jako prezenty dla dzieci na różne okazje np. prezent na komunię.

Literatura dla malucha w każdym wieku

Proponujemy książki dla dziecka w każdym wieku. Dużą popularnością cieszą się kolorowe bajki, pełne ciekawych i dużych obrazków, skierowane do  maluchów w wieku od kilku miesięcy do 2 latek. Świetnym pomysłem na prezent dla pociechy w wieku 3-5 lat będą kolorowanki czy podręczniki do nauki liczenia, pisania czy języków obcych. 6-8 lat to wiek, w którym często rozbudzają się różne zainteresowania – warto rozwijać pasje malucha z pomocą odpowiednich, tematycznych opracowań. Z kolei dla pociech w wieku 9-12 lat przygotowaliśmy m.in. rozmaite powieści i lektury, a także podręczniki łatwo wyjaśniające trudne, szkolne pojęcia czy promujące różne pasje.

Sprawdź książki, które napisała Nela Mała Reportetka, Anita Głowińska (seria Kicia Kocia) oraz Marta Galewska Kustra (seria Pucio) i inni autorzy poczytnych książek dla dzieci w różnym wieku. Zobacz również jeden z naszych bestsellerów dla dzieci: Sekretna historia ludz... skarpetek.

Proponujemy wyłącznie świetne wydane, najlepsze książki dla dzieci – przebieraj wśród wielu różnych tytułów i spraw pociesze w każdym wieku dużą radość!

więcej

Wiek

Jeszcze gorące! Wyczekiwane premiery książkowe

Zabawki w dobrych cenach

Zobacz więcej
MUDUKO, gra karciana , WIRUS MUDUKO
4.8/5
17,99 zł
Promocja
16,49 zł  najniższa cena

18,86 zł  cena regularna

Jenga Classic, A2120 Jenga
4.8/5
57,49 zł
Megacena
Ravensburger, Gra zręcznościowa, La Cucaracha Ravensburger
4.8/5
111,99 zł
Promocja
111,99 zł  najniższa cena

118,99 zł  cena regularna

Scrabble Original, Gra słowna, Y9616 Scrabble
4.8/5
99,99 zł
Promocja
99,99 zł  najniższa cena

118,31 zł  cena regularna

LEGO Harry Potter, klocki, Skrzat domowy Zgredek, 76421 LEGO
4.9/5
129,11 zł
Promocja
127,81 zł  najniższa cena

139,99 zł  cena regularna

Książki dla dzieci - najczęściej zadawane pytania

Podobne do ostatnio oglądanego