Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Stan produktu
Format
Producent
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Cyfrowe symulatory na PC

Symulatory na PC dzięki szerokiej funkcjonalności komputerów mogą przybierać najróżniejsze formy. Gracze mają możliwość prowadzenia samochodów, samolotów i pociągów, a do tego nie brakuje tytułów symulujących najróżniejsze aspekty życia codziennego. W naszym asortymencie znajdują się cyfrowe symulatory PC na takie platformy, jak Steam, EA App, Uplay, czy MS Store.

Poważne symulatory na PC

Komputery pozwalają na podłączenie szerokiej gamy akcesoriów i kontrolerów pokroju kierownic, joysticków i całych konsol sterujących, które naśladują prawdziwe pojazdy. W efekcie producenci gier tworzą zaawansowane gry cechujące się skomplikowaną fizyką i sterowaniem wymagającym sporego doświadczenia. Domorośli kierowcy rajdowi mają możliwość sprawdzenia współczesnych samochodów rajdowych w takich grach, jak „Dirt Rally 2.0”, czy „WRC Generations”. Gracze mogą się sprawdzić w wyścigach samochodowych sięgając po m.in. „Assetto Corsa”.

Wśród cyfrowych symulatorów PC można także znaleźć interesujące pozycje poświęcone konkretnym zawodom, jak kierowcy ciężarówki w „Euro Truck Simulator 2”. W serii „Farming Simulator” można poczuć trudy prowadzenia własnej farmy, a „Car Mechanic Simulator” w interesujący sposób pozwala spojrzeć na pracę mechanika. „Microsoft Flight Simulator” odwzorowuje dosłownie cały glob ziemski, który można przemierzać za sterami małych awionetek oraz dużych samolotów rejsowych. W końcu miłośnicy kolei poprowadzą pociągi w serii „Train Simulator” lub stworzą sieci komunikacyjne w rozbudowanych city builderach pokroju „Cities Skylines”.

Szalone symulatory na PC

Cyfrowe symulatory na komputery to nie tylko poważne gry starające się przenieść dokładnie czynności z rzeczywistości w świat wirtualny. Deweloperzy pracują również nad szalonymi produkcjami, które luźno nawiązują do podjętego tematu. Seria „Goat Simulator” pozwala prowadzić kozę, której celem jest sianie chaosu. W „Two Point Hospital” gracze wcielają się w dyrektorów szpitala wyrwanego wprost z serialu komediowego. Z kolei „Surgeon Simulator” przypomina cyfrową wersję klasycznej gry planszowej „Operacja”.

Przejrzyj nasz asortyment cyfrowych symulatorów na PC. Wybierz interesujący tytuł i zanurz się w wirtualnej rozrywce.

więcej