Filtruj
Kategorie
Cena
Ocena klientów
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Płeć
Linia
  • więcej
Pojemność perfum
  • więcej
Rodzaj kompozycji zapachowej

Perfumy męskie

Oryginalne zapachy dla panów to przede wszystkim wyraziste wody perfumowane oraz bardziej stonowane wody toaletowe. Perfumy męskie nie kończą się na jednak na tych produktach. Mężczyźni chętnie sięgają po mniej skondensowane wonie znanych marek. Kosmetyki tego typu są dobrym pomysłem na prezenty z różnych okazji.

Markowe perfumy dla mężczyzn

W naszym asortymencie znajdują się markowe perfumy męskie producentów kojarzonych z klasą i elegancją. To produkty sygnowane nazwiskami znanych projektantów mody, do których należą chociażby Bruno Banani, Tom Ford, Yves Saint Laurent, Calvin Klein czy Giorgio Armani. Proponowane przez nich nuty zapachowe są często intensywne, z dominacją akordów drzewnych, dymnych i korzennych.

Oryginalne perfumy męskie nie muszą ograniczać się do kompozycji dominujących. Propozycje marek Hugo Boss, David Beckham czy Bugatti zawierają w sobie mocne nuty cytrusowe czy kwiatowe, które równoważone są piżmem czy drewnem. Esencjonalność zapachów zależy jednak przede wszystkim od rodzaju kosmetyku.

Woda perfumowana - najlepsze zapachy męskich perfum

Intensywny i długo utrzymujący się zapach wymaga wysokiego stopnia skondensowania olejków zapachowych. Charakteryzuje się nim woda perfumowana dla mężczyzn, której woń może dawać o sobie znać od kilku do nawet kilkunastu godzin. Ze względu na wieczorowy charakter tego rodzaju perfum, standardowe flakoniki 100 ml są zazwyczaj inwestycją na dłuższy czas.

Męska woda toaletowa z delikatniejszymi nutami zapachowymi

Od perfum męskich do pracy i na co dzień wymaga się zazwyczaj bardziej stonowanych akcentów. Może zapewnić je woda toaletowa. Niższe stężenie olejków wpływa jednak nie tylko na moc, ale również na trwałość. Ich woń utrzymuje się na skórze do 3-4 godzin. Osoby nielubiące żonglować kosmetykami wybierają zazwyczaj flakoniki minimum 100 ml.

Klasyczny wzór tego typu produktów stanowią zapachy z delikatnymi nutami drzewnymi i przyprawowymi. W szerokim asortymencie łagodnych perfum dla mężczyzn znajdują się jednak także świeże i kwiatowe akcenty. Równoważy się je pieprzem, tytoniem lub ziołami. 

Oryginalne perfumy męskie w pakietach

Mężczyźni wybierają również wodę kolońską, która zawiera od 3 do 5% olejków zapachowych. Dzięki temu sprawdza się w sytuacjach, gdy potrzeba czegoś łagodnego i symbolicznego. Do grona typowo męskich kosmetyków należy również woda po goleniu. Jej główne zadania to jednak łagodzenie podrażnień oraz działanie antybakteryjne.

Przekrój artykułów uzupełniających zapewniają najczęściej zestawy perfum. Oprócz podstawowych perfum trafiają do nich dezodoranty, żele pod prysznic czy akcesoria do golenia. 

Przejrzyj nasz asortyment perfum męskich i wybierz te, które spodobają ci się najbardziej! 

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego

Perfumy męskie – najczęściej zadawane pytania