Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Marka
  • więcej
Bohater
  • więcej
Producent
  • więcej
Cena
Ocena klientów

Zestawy edukacyjne

Jeśli pragniesz właściwie zadbać o właściwy rozwój intelektualny Twojego dziecka, to proponowane w tej kategorii zestawy edukacyjne, będą doskonałymi do tego zabawkami.

Wśród bardzo zróżnicowanego i bogatego asortymentu znajdziesz m.in. instrumenty muzyczne, które pomogą rozwinąć pasję czytania nutek, nowoczesne zestawy do nauki języków, czy rozwijające wyobraźnię lub uczące podstaw matematyki i logiki zabawki interaktywne. Często wybierane przez rodziców są także specjalne roboty, które ułatwiają początkową naukę programowania i konstruowania, a także zestawy naukowe, które rozjaśnią wiele zagadnień z różnych dziedzin – np. z biologii, archeologii czy astronomii.

Oferujemy akcesoria edukacyjne dla zupełnie małych, jak i już dużych chłopaków i dziewczyn – mamy zestawy dla dzieci w wieku kilku miesięcy, jak i dla kilku- oraz kilkunastoletnich. Akcesoria te zostały przygotowane przez znane z wysokiej jakości marki, takie jak m.in. Small Foot Design, Goki czy Clementoni.

Jak najlepiej zadbaj o właściwy rozwój malucha i sprawdź jakie zabawki edukacyjne przygotowaliśmy. Rozwiń w maluchu ciekawe pasje i podaruj mu wspaniały prezent, dzięki któremu będzie się nie tylko świetnie bawił, ale również uczył. 

więcej

TOP - najczęściej kupowane zabawki z kategorii nauka i rozwój

Zobacz więcej
TOP
Mówiący długopis TING
16 Mówiący długopis TING Ting
4.2/5
169,90 zł
161,40 zł
TOP
MC Sport, Spręzyna 7X7X7, Tęcza WB

Kategorie

zobacz więcej

Dziedziny nauki

Nowości

Nowości Janod, Ukulele, Sunshine, 3+ Janod
0/5
145,00 zł
137,75 zł