Książki Minecraft

Filtruj
Kategorie
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
Wydawnictwo
  • więcej
Cena
Ocena

Poradniki i książki o grze Minecraft - dla dzieci i nie tylko

Komputerowa gra Minecraft, której twórcą jest szwedzki programista Markus Persson, to obecnie jedna z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się gier wszechczasów.

Zaliczana jest do gier survivalowo-eksploracyjnych. Nie posiada fabuły, ani żadnego wyznaczonego celu. Gracze odkrywają w niej nieskończone światy gry, pozyskują surowce, tworzą własne budowle i przedmioty oraz walczą z napotkanymi stworzeniami. Minecraft okrzyknięty został mianem gry, która rozwija kreatywność, uczy podstaw programowania i nieszablonowego myślenia.

Książki Minecraft

Miłośnicy gry Minecraft mają do dyspozycji bogatą ofertę różnorodnych książek o tematyce Minecraft, wśród których znajdują się m.in. podręczniki i poradniki dotyczące budowania i przetrwania w grze, bogato ilustrowane zbiory map i przewodniki, wciągające powieści, albumy z naklejkami, a także zbiory zadań matematycznych inspirowanych światem Minecraft.

Podręczniki i poradniki Minecraft

Podręczniki i poradniki często wydawane przez oficjalnych twórców Minecrafta stanowią źródło cennych informacji, ciekawostek i nowości ze świata gry na temat budowania i przetrwania w świecie Minecraft. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak krok po kroku tworzyć swoje własne budowle i narzędzia, w jaki sposób pozyskiwać surowce i jedzenie oraz jak wykorzystać różne blokowe triki, aby wznosić zaawansowane konstrukcje. Niektóre publikacje zawierają z kolei garść porad na temat wytwarzania skutecznej broni, która ochroni gracza przed złowrogimi mobami oraz porady dotyczące taktyki walki z innymi graczami.

Powieści Minecraft

Gra Minecraft zainspirowała także pisarzy do stworzenia powieści, których fabuła została osadzona w tajemniczym świecie Minecraft. Książki ukazują się w różnych seriach wydawniczych i przedstawiają losy dzielnych bohaterów, którzy przeżywają niezliczone i ekscytujące przygody w wirtualnej przestrzeni. 6-tomowa saga Kroniki z Woodsword lub najnowsza seria wydawnicza Saga Stoneswords to wciągające lektury odpowiednie dla wszystkich fanów gry, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania.

Zapoznaj się z szeroką ofertą książek o Minecrafcie, wybierz interesującą Cię pozycję i stań się mistrzem budowania oraz przetrwania!

więcej