Filtruj
Kategorie
Mój Empik
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Ocena
Cena (od-do)

Decoupage

Nawet kilka tysięcy akcesoriów do decoupage'u znajdziesz w naszej ofercie. Ta niezwykła technika zdobnicza staje się coraz popularniejsza, ponieważ pozwala na odnowienie czy stworzenie nowych i oryginalnych dodatków do domu czy mieszkania lub też mogą służyć jako elementy scenografii.

Akcesoria i materiały do decoupage'u

Znajdziesz tutaj m.in. materiały i surowce, niezbędne, aby zastosować technikę Decoupage. Akcesoria polecane przez nas, to m.in. pudełka i szkatułki wykonane z drewna lub tektury, a także zestawy kreatywne z kartonu, bibuły czy krepiny. Ale to tylko niektóre artykuły do decoupage’u, które mamy w naszym asortymencie. Ponadto proponujemy także preparaty takie jak patyny postarzające, podkłady do farb, specjalne lakiery i żele czy produkty postarzające.

Papier i farby

Polecamy także różne papiery ryżowe z różnymi wzorami oraz zestawy farb akrylowych w wielu różnych kolorach. Wybierz coś dla siebie spośród tysięcy różnych akcesoriów, które dają razem niemal nieskończone możliwości twórcze – stwórz oryginalny, wyróżniające się dodatki do Twojego domu lub piękne elementy scenografii.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego