Punkty odbioru salony Empik

Wybrane produkty mogą być dostarczone do salonów Empik za darmo.

Po tym, jak otrzymasz wiadomość e-mail i SMS (jeśli podasz numer telefonu komórkowego podczas składania zamówienia) z zaproszeniem po odbiór, udaj się do wybranego salonu Empik.

W Punkcie Odbioru zamówień ze sklepu internetowego Pracownik:

  • Poprosi Cię o podanie numeru zamówienia i/lub adresu e-mail w celu identyfikacji Twego zamówienia w systemie.
  • Jeśli zamówienie było opłacone z góry poprosi także o podanie kodu odbioru, który został wysłany w mailu lub SMS-ie z zaproszeniem po jego odbiór.
  • Odszuka Twoje zamówienie na półce z zamówieniami.
  • Wyda zamówienie (produkty i fakturę) oraz - w przypadku płatności przy odbiorze - paragon niefiskalny.

Zalecamy sprawdzenie zawartości zamówienia, aby w przypadku, gdy pojawią się uwagi co do jego kompletności lub jakości zamówionych produktów jak najszybciej zgłosić je do Pracownika Punktu Odbioru.

Zobacz listę salonów

info

Jak długo zamówienie czeka na odbiór?

Zamówienie w Punkcie Odbioru będzie czekało na Ciebie przez 5 dni roboczych, licząc od momentu przyjęcia go przez Punktu Odbioru.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odebrać zamówienia (np. jesteś na urlopie), możesz zalogować się na Twoje Konto, wybrać Szczegóły Zamówienia i skorzystać z opcji wydłużenia terminu odbioru o 7 dni.

Nieodebrane w terminie zamówienie zostanie odesłane do magazynu. Jeśli Twoje zamówienia nie będą odbierane z Punktu Odbioru, możliwość składania zamówień opłacanych przy odbiorze może zostać zablokowana (Regulamin zakupów: Warunki i zasady w sklepie internetowym empik.com).

info

Odbiór zamówienia przez wskazaną przez Ciebie osobę

Nie możesz odebrać zamówienia? W Twoim imieniu może odebrać je wskazana przez Ciebie osoba. Wystarczy, że będzie ona znała wszystkie dane potrzebne do odbioru Twego zamówienia. Zalecamy, aby osobie, którą prosisz o odbiór zamówienia w Twoim imieniu, przekazać wydrukowany mail z zaproszeniem po odbiór zamówienia.

info

Nie masz kodu odbioru do zamówienia opłaconego z góry?

Sprawdź, czy wiadomość e-mail z zaproszeniem po odbiór nie trafiła do folderu typu „spam” lub „oferty” w Twojej skrzynce pocztowej.

Jeśli zgubisz maila z kodem identyfikacyjnym, możesz uzyskać nowy kod. Wystarczy, że zalogujesz się na stronie sklepu internetowego i wejdziesz w sekcję "Twoje Konto", a następnie w szczegóły danego zamówienia. Wybierz opcję generowania maila z nowym kodem. Skorzystanie z tej opcji, automatycznie unieważni poprzedni kod.

Nowy kod może też wygenerować dla Ciebie Pracownik Centrum Wsparcia Klienta. Zadzwoń, by uzyskać pomoc.