Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Nowości
Cena
Ocena

Nintendo Switch

Nintendo Switch jest konsolą sprzętowo (tj. technicznie) słabszą od PS4 i Xboxa One, ale dzięki ciekawym rozwiązaniom i mobilności zdołała wyprzedzić konkurencję pod kątem popularności na świecie. W naszym asortymencie znajdują się m.in. wersje Switch, Switch Lite i Switch OLED oraz akcesoria i gry do Nintendo Switch.

Rodzaje Nintendo Switch

Nintendo Switch jest konsolą hybrydową wyposażoną w tablet z ekranem LCD 6,2-cala o rozdzielczości 1280x720 pikseli i dwa Joy-Cony. Tablet można umieścić w stacji dokującej zmieniającej mobilną konsolę w urządzenie stacjonarne przesyłające obraz na ekran telewizora. Wyposażenie obejmuje m.in. pamięć wewnętrzną o pojemności 32 GB i slot na karty pamięci.

Konsola Nintendo Switch Lite

Po sukcesie podstawowej konsoli Nintendo wprowadziło do sprzedaży model Switch Lite będący 100-procentowym handheldem pozbawionym odpinanych Joy-Conów i stacji dokującej. Model z 5,5-calowym ekranem LCD o rozdzielczości 720p obsługuje jedynie cyfrowe wersje gier. Nintendo Switch OLED jest zmodyfikowaną wersją podstawowego modelu wyposażoną w 7-calowy wyświetlacz OLED 720p, który cechuje się większą jasnością. Tablet otrzymał również stabilniejszą podstawkę oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. W stacji dokującej umieszczono port LAN. Pod względem wydajności nie zaszły zmiany, a wprowadzone modyfikacje były podyktowane zwiększeniem komfortu podczas rozgrywki w trybie mobilnym.

Akcesoria i gry dla Nintendo Switch

Gracze korzystający z Nintendo Switch mają możliwość kupowania gier w wersji cyfrowej lub fizycznej pod postacią dedykowanych kartridży. W naszym asortymencie znajdują się zarówno pudełkowe wersje popularnych tytułów na Switcha, jak i karty pre-paid do sklepu Nintendo eShop. Za ich pomocą można dokonać zakupu interesujących tytułów z poziomu konsoli. Popularność konsoli Nintendo Switch przełożyła się na powstanie szeregu akcesoriów opracowanych zarówno przez samo Nintendo, jak i marki zewnętrzne pokroju Hori, Hama czy Sandisk. Wśród dodatków do Switcha można znaleźć m.in. wymienne obudowy Joy-Conów, nakładki na gałki, etui, kontrolery czy akcesoria ochronne.

Sprawdź nasz asortyment związany z konsolą Nintendo Switch. Wybierz interesujący model, gry oraz akcesoria i ciesz się wirtualną rozrywką w domu i poza nim.

więcej
Nintendo Switch

Konsola Nintendo Switch – najczęściej zadawane pytania