Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Płeć
  • więcej

Akcesoria rowerowe

Akcesoria rowerowe pozwolą ci wyróżnić się na trasie, a także zwiększą komfort i bezpieczeństwo jazdy. Znajdziesz u nas m.in. kaski rowerowe, bidony, lampy, zapięcia, torby, uchwyty na telefon, pompki czy kosze na rower cenionych marek.

Kask – podstawa bezpiecznej jazdy

Wbrew pozorom kaski rowerowe są niezbędne nie tylko w przypadku dzieci, lecz także dorosłych rowerzystów. Pamiętaj o ich zakładaniu zwłaszcza wtedy, gdy wybierasz się w wymagającą trasę. Proponujemy ci kaski sportowe wykonane z lekkich tworzyw o dużej twardości, które skutecznie amortyzują uderzenia. Znajduje się w nich sporo otworów wentylacyjnych, dzięki czemu będziesz czuć się komfortowo, nawet gdy jest gorąco. Możesz wybierać spośród lekkich kasków w aerodynamicznym kształcie i wielu wariantach kolorystycznych.

Pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu organizmu podczas jazdy na rowerze. Umożliwi ci to pojemny bidon. Polecamy zwłaszcza modele z jonami srebra, które zapobiegają rozwojowi bakterii. Bidony rowerowe z naszej oferty nie zmieniają smaku ani zapachu napoju, a płyn przez długi czas pozostaje chłodny. Ponadto obecna w nim blokada niweluje ryzyko wycieku.

Torby rowerowe i kosze – pojemne, praktyczne oraz wygodne

Inne przydatne akcesoria rowerowe to torby i sakwy. Polecamy torby rowerowe wykonane z wodoszczelnego materiału, który skutecznie zabezpiecza przewożone rzeczy. Do transportu przedmiotów na krótkiej trasie w mieście proponujemy kosz na rower, np. wiklinowy lub metalowy. Z łatwością zamontujesz go na kierownicy przy użyciu uchwytu typu „click”.

Znajdziesz u nas również wygodne w użyciu, lekkie i łatwe w transporcie pompki rowerowe. Może ci się także przydać uchwyt rowerowy na telefon, dzięki któremu przymocujesz smartfon w bezpiecznym, widocznym miejscu. Antypoślizgowe zabezpieczenia zamortyzują nierówności na drodze, a także ochronią urządzenie przed zarysowaniami.

Wyszukaj potrzebne ci akcesoria rowerowe i sprawdź ich najważniejsze cechy. Dzięki nim będziesz czerpać z jazdy jeszcze więcej przyjemności oraz zwiększysz swoje bezpieczeństwo.

więcej

Zobacz więcej artykułów o rowerach

Wszystkie artykuły