/

obcojęzyczne

Książki po angielsku, niemiecku, włosku, francusku

Książki po angielsku, niemiecku, włosku i w innych językach

Czytaj książki obcojęzyczne w oryginalnej wersji językowej. Są to często światowe bestsellery, które jeszcze nie doczekały się przekładu na język polski - jeśli więc jak najszybciej chcesz zapoznać się z nową powieścią ulubionego autora, to jesteś na dobrej stronie. Nie dość, że będziesz mógł szybko korzystać z kolejnych pozycji wydawanych przez ulubionych, zagranicznych autorów jeszcze przed ich polskojęzyczną premierą, to jeszcze zaczniesz szlifować swoje umiejętności językowe.

Nasz katalog obejmuje wiele pozycji z kategorii literatury obcojęzycznej. Są wśród nich rzecz jasna książki anglojęzyczne, ale też książki po włosku, po niemiecku i w innych językach. Możesz więc uczyć się języka w przyjemny sposób, zatapiając się w ulubione historie literackich bohaterów.

W tej kategorii znajdziesz również książki po angielsku dla najmłodszych czytelników. Dlaczego warto po nie sięgnąć? Książki dla dzieci po angielsku mogą w prosty sposób budować ich słownictwo obcojęzyczne, z którego w przyszłości łatwo będzie młodemu pokoleniu korzystać w rozmowach z obcokrajowcami i nie tylko. Pozycje dla dzieci są kolorowe, uzupełnione zdjęciami i ilustracjami, dlatego są atrakcyjne dla młodych czytelników.

Nauka języka z literaturą obcojęzyczną

Nauka języka obcego nie musi polegać wyłącznie na konwersacjach, przyswajaniu słówek i gramatyki z podręcznika. O wiele łatwiej zrozumieć tajniki danego języka przy czytaniu literatury obcojęzycznej. Oferujemy Ci szeroki wybór książek po angielsku, ale nie tylko. Zwróć również uwagę na inne pozycje. Sprawdź, jakie książki w innym języku możesz u nas kupić. Czytaj w oryginale zagranicznych autorów, a odkryjesz bogactwo kontekstu literaturowego. Każde tłumaczenie może być inne, ale prawdziwy zamysł autora odda tylko książka obcojęzyczna, napisana jego ręką, bez żadnej wolnej interpretacji ze strony tłumacza.

Bogaty wybór – szereg kategorii

Na jednej, wirtualnej półce oflagowanej mianem literatura obcojęzyczna znajdziesz książki dla dzieci po angielsku, powieści dla młodzieży pisane w języku obcym, jak i różnorodne teksty naukowe i specjalistyczne. Szeroki wybór stanowią książki obcojęzyczne obyczajowe i kryminalne, romanse i lektury z gatunku beletrystyki kobiecej. To z jednej strony książki po angielsku, niemiecku i włosku nastawione na rozrywkę, przy których łatwo uzupełnisz słownictwo z danego języka, ale i książki obcojęzyczne przeznaczone dla znawców danych dziedzin.

Popularna literatura obcojęzyczna

Wybieraj książki obcojęzyczne z gatunku romans obcojęzyczny, horror, thriller i kryminał, lektury z kategorii Young Adult i książki dla dzieci po angielsku. Mamy światową literaturę w oryginale - m.in. takich autorów jak Alice Oseman, J. K. Rowling czy Yuval Noah Harari i Dale Carnegie. Nie wyczerpuje to jeszcze wszystkich naszych propozycji, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w kategorii literatury obcojęzycznej.

więcej

Best sellers

TOP
White Nights
1 White Nights
4.8/5
10,79 zł
Megacena
TOP
Atomic Habits
7 Atomic Habits
4.7/5
59,79 zł
Megacena
TOP
Metamorphosis
9 Metamorphosis
4.8/5
37,59 zł
Megacena
TOP
Bluey. Wheres Bluey? A Search-and-Find Book
13 Bluey. Wheres Bluey? A Search-and-Find Book Opracowanie zbiorowe
4.8/5
26,79 zł
Megacena
TOP
The Secret History
14 The Secret History
5/5
32,99 zł
Promocja
41,99 zł (-21%)  najniższa cena

62,49 zł (-47%)  cena regularna

TOP
Fourth Wing
15 Fourth Wing
5/5
36,49 zł
Megacena
Popular authors

Podobne do ostatnio oglądanego