/

obcojęzyczne

Książki obcojęzyczne

Nauka języka obcego nie musi polegać wyłącznie na konwersacjach, przyswajaniu słówek i gramatyki z podręcznika. O wiele łatwiej zrozumieć tajniki danego języka przy czytaniu literatury obcojęzycznej. Oferujemy Ci szeroki wybór książek po angielsku, ale nie tylko. Zwróć również uwagę na inne pozycje. Sprawdź, jakie książki w innym języku możesz u nas kupić. Czytaj w oryginale zagranicznych autorów, a odkryjesz bogactwo kontekstu literaturowego. Każde tłumaczenie może być inne, ale prawdziwy zamysł autora odda tylko książka obcojęzyczna, napisana jego ręką, bez żadnej wolnej interpretacji ze strony tłumacza.

Książki po angielsku, niemiecku, włosku i w innych językach

Czytaj książki obcojęzyczne w oryginalnej wersji językowej. Nie dość, że będziesz mógł szybko korzystać z kolejnych pozycji wydawanych przez ulubionych, zagranicznych autorów jeszcze przed ich polskojęzyczną premierą, to jeszcze zaczniesz szlifować swoje umiejętności językowe.

Nasz katalog obejmuje wiele pozycji z kategorii literatury obcojęzycznej. Są wśród nich rzecz jasna książki anglojęzyczne, ale też książki po włosku, po niemiecku i w innych językach. Możesz więc uczyć się języka w przyjemny sposób, zatapiając się w ulubione historie literackich bohaterów.

W tej kategorii znajdziesz również książki po angielsku dla najmłodszych czytelników. Dlaczego warto po nie sięgnąć? Książki dla dzieci po angielsku mogą w prosty sposób budować ich słownictwo obcojęzyczne, z którego w przyszłości łatwo będzie młodemu pokoleniu korzystać w rozmowach z obcokrajowcami i nie tylko. Pozycje dla dzieci są kolorowe, uzupełnione zdjęciami i ilustracjami, dlatego są atrakcyjne dla młodych czytelników.

Bogaty wybór – szereg kategorii

Na jednej, wirtualnej półce oflagowanej mianem literatura obcojęzyczna znajdziesz książki dla dzieci po angielsku, powieści dla młodzieży pisane w języku obcym, jak i różnorodne teksty naukowe i specjalistyczne. Szeroki wybór stanowią książki obcojęzyczne obyczajowe i kryminalne, romanse i lektury z gatunku beletrystyki kobiecej. To z jednej strony książki po angielsku, niemiecku i włosku nastawione na rozrywkę, przy których łatwo uzupełnisz słownictwo z danego języka, ale i książki obcojęzyczne przeznaczone dla znawców danych dziedzin.

Popularna literatura obcojęzyczna

Wybieraj książki obcojęzyczne z gatunku romans, horror, thriller i kryminał, lektury z kategorii Young Adult i pozycje dla dzieci po angielsku. Mamy światową literaturę w oryginale - m.in. takich autorów jak Kurt Vonnegut czy Ray Bradbury. Nie wyczerpuje to jeszcze wszystkich naszych propozycji, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w kategorii literatury obcojęzycznej.

więcej

Best sellers

New realeses

Nowości Book Lovers Henry Emily
0/5
39,20 zł
49,00 zł

Podobne do ostatnio oglądanego