/

obcojęzyczne

Książki po angielsku, niemiecku, włosku, francusku

Książki po angielsku, niemiecku, włosku i w innych językach

Czytaj książki obcojęzyczne w oryginalnej wersji językowej. Są to często światowe bestsellery, które jeszcze nie doczekały się przekładu na język polski - jeśli więc jak najszybciej chcesz zapoznać się z nową powieścią ulubionego autora, to jesteś na dobrej stronie. Nie dość, że będziesz mógł szybko korzystać z kolejnych pozycji wydawanych przez ulubionych, zagranicznych autorów jeszcze przed ich polskojęzyczną premierą, to jeszcze zaczniesz szlifować swoje umiejętności językowe.

Nasz katalog obejmuje wiele pozycji z kategorii literatury obcojęzycznej. Są wśród nich rzecz jasna książki anglojęzyczne, ale też książki po włosku, po niemiecku i w innych językach. Możesz więc uczyć się języka w przyjemny sposób, zatapiając się w ulubione historie literackich bohaterów.

W tej kategorii znajdziesz również książki po angielsku dla najmłodszych czytelników. Dlaczego warto po nie sięgnąć? Książki dla dzieci po angielsku mogą w prosty sposób budować ich słownictwo obcojęzyczne, z którego w przyszłości łatwo będzie młodemu pokoleniu korzystać w rozmowach z obcokrajowcami i nie tylko. Pozycje dla dzieci są kolorowe, uzupełnione zdjęciami i ilustracjami, dlatego są atrakcyjne dla młodych czytelników.

Nauka języka z literaturą obcojęzyczną

Nauka języka obcego nie musi polegać wyłącznie na konwersacjach, przyswajaniu słówek i gramatyki z podręcznika. O wiele łatwiej zrozumieć tajniki danego języka przy czytaniu literatury obcojęzycznej. Oferujemy Ci szeroki wybór książek po angielsku, ale nie tylko. Zwróć również uwagę na inne pozycje. Sprawdź, jakie książki w innym języku możesz u nas kupić. Czytaj w oryginale zagranicznych autorów, a odkryjesz bogactwo kontekstu literaturowego. Każde tłumaczenie może być inne, ale prawdziwy zamysł autora odda tylko książka obcojęzyczna, napisana jego ręką, bez żadnej wolnej interpretacji ze strony tłumacza.

Bogaty wybór – szereg kategorii

Na jednej, wirtualnej półce oflagowanej mianem literatura obcojęzyczna znajdziesz książki dla dzieci po angielsku, powieści dla młodzieży pisane w języku obcym, jak i różnorodne teksty naukowe i specjalistyczne. Szeroki wybór stanowią książki obcojęzyczne obyczajowe i kryminalne, romanse i lektury z gatunku beletrystyki kobiecej. To z jednej strony książki po angielsku, niemiecku i włosku nastawione na rozrywkę, przy których łatwo uzupełnisz słownictwo z danego języka, ale i książki obcojęzyczne przeznaczone dla znawców danych dziedzin.

Popularna literatura obcojęzyczna

Wybieraj książki obcojęzyczne z gatunku romans obcojęzyczny, horror, thriller i kryminał, lektury z kategorii Young Adult i książki dla dzieci po angielsku. Mamy światową literaturę w oryginale - m.in. takich autorów jak Alice Oseman, J. K. Rowling czy Yuval Noah Harari i Dale Carnegie. Nie wyczerpuje to jeszcze wszystkich naszych propozycji, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w kategorii literatury obcojęzycznej.

więcej

Best sellers

TOP
The Redeemer
TOP
Peter Rabbit: Based on the Major New Movie
3 Peter Rabbit: Based on the Major New Movie
5/5
7,24 zł
Promocja
22,49 zł najniższa cena z 30 dni
TOP
Little Teashop of Lost and Found
5 Little Teashop of Lost and Found
4/5
9,09 zł
Promocja
28,28 zł najniższa cena z 30 dni
TOP
After the Rain
14 After the Rain
0/5
42,88 zł
Promocja
42,88 zł najniższa cena z 30 dni
TOP
Nineteen Eighty-Four The Graphic Novel
21 Nineteen Eighty-Four The Graphic Novel
0/5
63,93 zł
Promocja
81,93 zł najniższa cena z 30 dni
TOP
Why We Read
29 Why We Read Opracowanie zbiorowe
0/5
51,83 zł
Popular authors

Podobne do ostatnio oglądanego