Filtruj
Kategorie
Prasa
Mój Empik
Polecane
Seria
  • więcej
Ocena
Cena (od-do)

Tygodniki

Aby być na bieżąco z informacjami ze świata polityki, biznesu, nauki i kultury, ale też najnowszymi wydarzeniami z życia celebrytów i znanych osób warto sięgać po tygodniki.

Na rynku dostępne są tygodniki o bardzo różnorodnej tematyce – lifestylowej, społeczno-politycznej, biznesowej czy popularnonaukowej. Niektóre z nich mają wyraźnie sprecyzowany profil światopoglądowy i polityczny, np. lewiciowy. Wśród dostępnych tytułów znajdują się również tygodniki katolickie jak Gość niedzielny lub Niedziela. Najmłodsi czytelnicy mogą dostać u nas tygodniki dla dzieci o charakterze edukacyjnym.

W naszej ofercie można znaleźć tygodniki dedykowane kobietom w różnym wieku, zarówno młodszym, jak i bardziej dojrzałym. Kolorowe magazyny dla pań zawierają porady dotyczące życia codziennego – zdrowia, rodziny, prowadzenia domu czy diety. Czytelniczki tygodników znajdą w nich między innymi informacje o trendach w modzie oraz garść wieści z życia gwiazd i celebrytów.

Tygodnik zagraniczny

W sprzedaży dostępne są też zagraniczne czasopisma o charakterze tygodników. Wśród nich można wyróżnić anglojęzyczne wydania The Economist, Newsweek, Time czy Hello. Czytelnicy w naszej ofercie znajdą również swoje ulubione tytuły prasy włoskiej, niemieckiej i francuskiej. 

Tygodnik polityczny

Na łamach dostępnych tygodników politycznych opisywane są wydarzenia z polskiej i zagranicznej sceny politycznej, które często zawierają też komentarze specjalistów, analizy i raporty. Wśród polskich tytułów należy wymienić Newsweek, czyli polskojęzyczną wersję amerykańskiego tygodnika traktującego o kwestiach społeczno-gospodarczych. Kolejnym jest też tygodnik Polityka, który ukazuje się nieprzerwanie od 1957 roku. Inne czasopisma o tematyce politycznej to np. Angora i Do Rzeczy. Czytelnicy, którzy szukają zagranicznej prasy politycznej znajdą m. in. Tygodnik The Economist.

Czytając tygodniki masz możliwość śledzić najbardziej aktualne wydarzenia i ciekawostki z interesujących Cię dziedzin życia społecznego. Przejrzyj naszą ofertę i zobacz, które polskie lub zagraniczne tytuły Cię zainteresują.

więcej

Nowości - tygodniki

zobacz wszystkie
Nowości - tygodniki Newsweek  
3.9/5
11,90 zł
Nowości - tygodniki Angora  
4.7/5
7,99 zł
Nowości - tygodniki Tele Tydzień  
4.0/5
2,99 zł
Nowości - tygodniki To & Owo  
4.1/5
2,99 zł
Nowości - tygodniki The Economist [GB]  
4.9/5
34,90 zł
Nowości - tygodniki Przegląd  
3.9/5
8,90 zł
Nowości - tygodniki Najwyższy Czas  
3.6/5
11,90 zł
Nowości - tygodniki Sieci  
3.0/5
8,90 zł
Nowości - tygodniki Twoje Imperium  
4.1/5
2,59 zł
Nowości - tygodniki Dobry Tydzień  
4.7/5
2,69 zł
Nowości - tygodniki Kurier TV  
4/5
2,29 zł
Nowości - tygodniki L'Express [FR]  
3/5
34,99 zł
Nowości - tygodniki L'OBS [FR]  
5/5
37,49 zł
Nowości - tygodniki Paris Match [FR]  
4.6/5
31,99 zł
Nowości - tygodniki Gazeta Finansowa  
1.4/5
12,90 zł
Nowości - tygodniki Poland Weekly  
5/5
9,90 zł
Nowości - tygodniki Gwiazdy Mówią  
4.1/5
7,99 zł

Podobne do ostatnio oglądanego