Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Stan produktu
Producent
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Cyfrowe gry sportowe na PC

Komputery PC oferują użytkownikom różne formy rozrywki, a jedną z nich są gry sportowe. Tytuły z tego gatunku są poświęcone zarówno realnym dyscyplinom, jak i wymyślonym zawodom. W naszym asortymencie znajdują się cyfrowe wersje gier m.in. z serii od EA Sports czy 2K Games.

Różnorodność gier sportowych

Gatunek gier sportowych kojarzy się często z serią FIFA, ale wydawcy przenoszą w wirtualny świat nie tylko piłkę nożną. Drużynowe dyscypliny pokroju koszykówki, hokeja i footballu amerykańskiego doczekały się cyklicznych gier markowanych przez serie NBA, NHL czy NFL. Na rynku można znaleźć także tytuły poruszające temat siatkówki, jak i piłki ręcznej.

Deweloperzy nierzadko sięgają po sporty ekstremalne i zimowe. Dużą kategorią gier sportowych na PC są wyścigi. Na pecetach pojawiła się flagowa seria Microsoftu, Forza Motorsport. Wirtualni kierowcy rajdowi i wyścigowi mogą sięgać po kolejne odsłony Dirt Rally oraz Assetto Corsa. Pecety pozwalają na stworzenie rozbudowanych stanowisk symulacyjnych. Jedną z kategorii gier sportowych są realistyczne bijatyki reprezentowane przez marki UFC i WWE. Nawet miłośnicy golfa znajdą coś dla siebie.

Zalety cyfrowych gier sportowych na PC

Cyfrowe gry sportowe na komputer kupuje się pod postacią klucza aktywacyjnego na konkretną platformę gamingową pokroju np. Steam. Po opłaceniu zakupu użytkownik otrzymuje klucz, który należy aktywować w sklepie danej platformy lub w jej kliencie. W ten sposób tytuł zostanie przypisany do konta użytkownika aktywującego klucz. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość instalacji gry na każdym komputerze, na którym posiadamy zalogowane konto platformy bez potrzeby noszenia ze sobą płyty.

Gry zakupione w ten sposób są na zawsze przypisane do konta, więc po odinstalowaniu tytułu można go ponownie pobierać bez dodatkowych kosztów. Jedną z zalet zakupów cyfrowych jest brak oczekiwania na dostawę gry. Praktycznie w momencie zakupu otrzymujemy kod upoważniający do pobrania i instalacji wybranego tytułu. Jest to o tyle wygodne, że coraz częściej w pudełkowych wersjach gier znajdujemy jedynie kod do pobrania gry z danej platformy wydawcy.

Sprawdź nasz asortyment cyfrowych gier sportowych na PC i wybierz tytuł dedykowany ulubionej dyscyplinie.

więcej