Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Materiał
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Kolor
Rodzaj suszarki
  • więcej
Sponsorowane
Teleskopowy wieszak, suszarka na ubrania
Teleskopowy wieszak, suszarka na ubrania 129,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: EDAXO Finansujący reklamę: EDAXO
SUSZARKA SUFITOWA NA PRANIE, BIAŁA, BALKONOWA 5 PRĘTÓW 170 CM
SUSZARKA SUFITOWA NA PRANIE, BIAŁA, BALKONOWA 5 PRĘTÓW 170 CM 83,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: dom_lazienka Finansujący reklamę: dom_lazienka
Suszarka Czarna Sufitowa Stalowa Na Pranie 6 Prętów 200 Cm
Suszarka Czarna Sufitowa Stalowa Na Pranie 6 Prętów 200 Cm 140,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: dom_lazienka Finansujący reklamę: dom_lazienka

Suszarki na pranie

Suszarka na pranie to niezbędny element wyposażenia każdego domu lub mieszkania. Umożliwia wieszanie i komfortowe suszenie dużej ilości mokrej bielizny i innych części garderoby, zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza. W naszym asortymencie dostępne są różne rodzaje suszarek na pranie pionowych lub poziomych, które nie zajmują dużo miejsca zarówno w trakcie użytkowania, jak i po złożeniu. Można je przechowywać za drzwiami pokoju, w szafie lub kabinie prysznicowej i rozkładać tylko na czas suszenia prania.

Suszarki na pranie stojące

Suszarki stojące sprawdzają się zarówno w dużym domu, jak i w mieszkaniach o niewielkiej powierzchni użytkowej. Małą suszarkę na pranie można ustawić w oddzielnym pokoju do tego przeznaczonym, np. w pralnio-suszarni lub pomieszczeniu gospodarczym, ale nie ma przeciwwskazań, żeby suszyć rzeczy także na przedpokoju, w łazience, w sypialni, a latem na balkonie lub ogrodzie. Dostępne są dwa rodzaje suszarek na pranie stojących. Suszarki poziome są rozłożyste i zajmują nieco więcej miejsca niż suszarki pionowe, które charakteryzują się kompaktowością i niewielkim rozmiarem. Suszarki pionowe są wysokie i mają kilka poziomów, najczęściej 3 lub 4, które pozwalają na suszenie dużej ilości rzeczy. Niektóre modele poziome to suszarki na pranie rozsuwane, wyposażone w teleskopowe, regulowane linki umożliwiające zwiększanie powierzchni suszenia w zależności od ilości prania.

Suszarki na pranie sufitowe

Suszarka na pranie sufitowa to wygodne rozwiązanie w mieszkaniach o bardzo małej powierzchni. Montuje się je na stałe do sufitu np. w łazience lub suszarni. Suszarki na pranie wiszące są niezwykle funkcjonalne. Umożliwiają swobodne suszenie większych tkanin takich, jak obrus, pościel lub zasłony.

Suszarka na pranie ścienna 

Suszarka na pranie ścienna, podobnie jak suszarka sufitowa, sprawdza się w mniejszych mieszkaniach, ale często jest także wybierana do dużych domów lub wykorzystywana jako suszarka na pranie ogrodowa. Tego typu sprzęt mocuje się na ścianie w dowolnym pomieszczeniu lub na zewnętrznej elewacji budynku.

Suszarka na pranie drewniana

Drewniane suszarki na pranie wykonane są z solidnego drewna zabezpieczonego tworzywem sztucznym przed działaniem wilgoci. Są niezwykle efektowne i eleganckie, przez co stanowią ciekawe uzupełnienie wystroju wnętrza domowej pralni lub suszarni.

Zapoznaj się z naszą ofertą suszarek na pranie poziomych, pionowych, ściennych i suszarek na pranie podwieszanych. Wybierz model, który najlepiej sprawdzi się w twoim domu.

więcej

Przeczytaj więcej artykułów o suszarkach na pranie

Wszystkie artykuły

Suszarki na pranie

najczęściej zadawane pytania