Najlepsze książki - Bestsellery 2022 i 2023

Koniecznie sprawdź też nasze bestseller 2023 - Rodzina Monet.

Książki Bestsellery 2022 i 2023

Najlepsze książki, które mogą pochwalić się najwyższą poczytnością bawią, uczą, wyjaśniają, ale i kreują zupełnie inne, alternatywne wobec szarej rzeczywistości światy. Zatop się w ich lekturze, zapomnij o problemach dnia codziennego, motywuj się do działania i szukaj odpowiedzi na swoje pytania w literaturze z kategorii książek bestsellerów. 

Najlepsze książki 2021, 2022 i 2023 roku

W kategorii tej odkryjesz z pewnością najlepsze książki kryminalne, fantasy czy pozycje literatury dla dzieci najbardziej poczytnych autorów . Które pozycje wspięły się na szczyt popularności i utrzymały się na nim przez wiele tygodni? Z pewnością są to dobre książki godne polecenia, które na długo zapadają w pamięci.

Nasze książki bestsellery podzieliliśmy na kilka czytelnych kategorii, takich jak najlepsze książki fantasy czy najlepsze powieści i beletrystyka. W ten sposób o wiele łatwiej wyszukasz pozycje bestsellerowe, które mogą Cię zainteresować.

Najpopularniejsze książki 2022 i 2023 roku

Bestsellery obejmują najciekawsze i najbardziej popularne dzieła z danego czasu. Prezentujemy szeroki wybór książkowych bestsellerów. Wśród nich znajdziesz publikacje znanych i lubianych autorów polskich i zagranicznych, jak i debiutantów, którzy dopiero stawiają pierwsze swoje kroki w wydawniczym świecie. Książki bestsellery 2021 i 2022 roku to między innymi pozycje napisane przez Harlana Cobena czy Remigiusza Mroza. Hitem jest także książka Natalii de Barbaro - "Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie".

Książki, które warto przeczytać

Obecnie najpopularniejsze polskie książki to m.in. „Siedmiu mężów Evelyn Hugo” Taylor Jenkins Reid, „Projekt Riese” Remigiusza Mroza, „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie" Natalii de Barbaro, „Okrutny książę” Holly Black czy też „Krew i popiół” Jennifer L. Armentrout. Popularność zdobywa teraz także książka Piekło i niebo Johna Jakesa - tytuł jest na ten moment zapowiedziany, i będzie dostępny w sprzedaży na początku 2023 roku. To tylko niektóre książki warte przeczytania - sprawdź naszą listę i zapoznaj się z innymi tytułami najlepszej literatury.

Jeśli ciągle masz wątpliwości, zobacz nasz tekst o tym jaką książkę na prezent lub sprawdź nasze inne pomysły na prezent - może tak wybierzesz np. prezent na dzień mężczyzn.

więcej

Książki Bestsellery - najczęściej zadawane pytania

Podobne do ostatnio oglądanego