Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Linia
  • więcej
Pojemność
  • więcej

Henna

Henna brwi i rzęs należy do podstawowych zabiegów kosmetycznych i polega na trwałej koloryzacji włosków w salonie kosmetycznym albo w domu. Farbowanie henną brwi i rzęs podkreśla spojrzenie i wyostrza lub łagodzi rysy twarzy. W naszym asortymencie posiadamy bogaty wybór kosmetyków do hennowania brwi i rzęs oraz do makijażu brwi od zaufanych marek: Just Beauty, Delia Cosmetics, Refectocil, Venita

Henna do brwi i rzęs

Henna to naturalna farba  otrzymywana z liści i pędów lawsonii bezbronnej, łączona z innymi wyciągami roślinnym, a czasami z dodatkami syntetycznymi w celu otrzymania odpowiedniego koloru i działania kosmetycznego. Henna szybko i trwale koloryzuje, a także pielęgnuje brwi i rzęsy. Jest bezpieczna dla skóry i struktury włosów. Henna dobrana kolorystycznie do typu urody podkreśla kształt brwi i nadaje intensywny kolor rzęsom, a przy tym zachowuje trwałość koloru przez kilka tygodni. Pozwala to na używanie mniejszej ilości kosmetyków takich jak: cienie do brwi czy tusz do rzęs, dzięki czemu sprawdza się w szczególności w podróży.

Pomada do brwi

Pomada do brwi służy do makijażu brwi i pomaga uzyskać odpowiedni kształt brwi, ułożyć włoski oraz nadaje jednolity kolor. Oferowana jest w różnych kolorach, dzięki czemu sprawdza się do różnych typów urody. Pomada do brwi podkreśla oprawę oczu i może być stosowana do makijażu dziennego oraz wieczorowego. W ofercie posiadamy także pomadę do brwi z pędzelkiem, który ułatwia aplikację kosmetyku..

Jakie kosmetyki wybrać do makijażu brwi i rzęs?

Gdy pragniesz, aby twoje brwi i rzęsy utrzymywały odpowiedni kolor przez dłuższy czas użyj farby do brwi i rzęs w postaci: kremowej, żelowej, pudrowej albo proszkowej henny do brwi i rzęs. Natomiast gdy potrzebujesz szybko nadać kształt, połysk i kolor brwiom możesz użyć pomadę, cienie i kredkę do brwi, a do rzęs zastosować klasyczny tusz do rzęs.

Zarówno henna do brwi i rzęs jak i kosmetyki do makijażu brwi nadają brwią wymarzony kształt i kolor, niwelując ich mankamenty. Podkreślają naturalny wygląd i są uzupełnieniem makijażu twarzy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz dla siebie kosmetyki do koloryzacji brwi i rzęs.

więcej