Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Wiek
Kolor
Waga dziecka
Kierunek jazdy
Marki
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Foteliki samochodowe 9-36 kg

Priorytetem wszystkich rodziców powinno być bezpieczeństwo ich dzieci. Aby móc je zapewnić, powinni oni skompletować odpowiednie akcesoria oraz wyposażenie, do którego należą m.in. foteliki samochodowe 9-36 kg.

Przewożenie malucha w foteliku to obowiązek. Jeśli go nie przestrzegamy, nie tylko narażamy się na otrzymanie mandatu czy punktów karnych, ale przede wszystkim wykazujemy się nieodpowiedzialną postawą.

Nawet podczas krótkiej wyprawy, koniecznie zadbaj o to, by posiadać odpowiedni, dopasowany do wieku i wagi dziecka fotelik samochodowy. Dziecko musi z nich korzystać do ukończenia dwunastego roku życia lub do momentu, gdy osiągnie wzrost 150 centymetrów.

W swojej ofercie posiadamy różnorodne foteliki samochodowe m.in. dla dzieci w zakresie wagowym 9-36 kg, dlatego każdy rodzic może wybrać model, który stuprocentowo spełni oczekiwania malucha, a jednocześnie zagwarantuje mu bezpieczeństwo.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiedni fotelik w atrakcyjnej cenie. Sprawdź również akcesoria do fotelików, które zapewnią twojemu dziecku komfort i wygodę na najwyższym poziomie.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego