Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej

Akcesoria do sprzątania

Ta kategoria jest dla osób, których interesuje wyłącznie nowoczesne akcesoria i urządzenia do sprzątania. Znajdują się tutaj m.in. nowoczesne odkurzacze automatyczne o pojemnych akumulatorach, jak i modele tradycyjne, workowe lub bezworkowe, wyposażone w wiele różnych funkcji. Oprócz tego znajdziesz w naszej ofercie odkurzacze piorące, a także pionowe i ręczne. Dzięki ich efektywności, sprzątanie będzie kojarzyło się nam niemal wyłącznie z przyjemnością. Proponujemy także akcesoria do odkurzaczy – w tym m.in. specjalne worki i filtry, szczotki i ssawki, a także części, takie jak np. rury.

Ponadto, oferujemy mopy parowe i specjalne oczyszczacze, które pomogą usunąć zanieczyszczenia z wielu różnych powierzchni – od płytek i paneli, po drewniane parkiety. Oprócz mopów i urządzeń parowych, proponujemy także myjki do okien, które z łatwością wyczyszczą także lustra, kafelki czy kabiny prysznicowe.

Sprawdź proponowane przez nas urządzenia, dzięki którym efektywnie i szybko wysprzątasz dom, czy mieszkanie! Ponadto z pewnością znajdziesz tu idealny prezent dla posiadacza zwierzaka, który ułatwi mu utrzymanie czystości i zredukowanie nadmiaru ilości sierści.  

więcej