Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Dobry wybór
Stan produktu
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki biznesowe i marketingowe

Ebooki o finansach, zarządzaniu, biznesie i marketingu — podobnie, jak książki motywacyjne — cieszą się niesłabnącą popularnością. Wiele z tych pozycji znajduje się w naszej ofercie. Trudno przecenić wkład literatury w powiększanie ludzkiej wiedzy. Ebooki z naszej księgarni mogą ułatwić zrozumienie reguł, rządzących obecnym systemem gospodarczym.

Ebooki o marketingu i biznesie

Ebooki o marketingu przydają się nie tylko profesjonalnym sprzedawcom. Dzięki lekturze tego typu książek odbiorca może nabrać konsumenckiej świadomości i uodpornić się na techniki perswazyjne zawodowych marketingowców. Metoda kija i marchewki, reguła kontrastu czy autorytetu to tylko niektóre z technik manipulacji, których można nauczyć się rozpoznawać czytając ebooki o marketingu.

Ebooki o biznesie pozwolą na poszerzenie wiedzy w zakresie zakładania i prowadzenia przedsiębiorstwa. Porady, które zawierają te książki elektroniczne, mogą okazać się pomocne osobom, które stoją przed poważnym przedsięwzięciem finansowym.

Ebooki o finansach i zarządzaniu

Ebooki o zarządzaniu mogą przydać się nie tylko osobom sprawującym kierownicze stanowiska. Wiedzę tego rodzaju doceni każdy, kto na co dzień pracuje w zespole. Publikacje o tej tematyce pozwalają rozwijać umiejętność skutecznej współpracy.

Książki o finansach pozwolą czytelnikowi posiąść wiedzę na temat współczesnych metod zarządzania pieniędzmi. Nie warto inwestować na zasadach, które nie są dla przedsiębiorcy zrozumiałe. Książki o tej tematyce umożliwią zrozumienie reguł, którymi kieruje się współczesny kapitalistyczny rynek.

Oprócz ebooków o finansach, zarządzaniu, marketingu i biznesie, na naszej stronie znajdziesz również psychologiczne ebooki. Dale Carnegie to tylko jeden z wielu autorów, których książki znajdziesz w naszym asortymencie. Rozejrzyj się w tej kategorii i znajdź praktyczną wiedzę dla siebie! Co więcej, posiadamy również w swojej gamie produktowej czytniki ebooków, które ułatwiają czytanie książek biznesowych oraz psychologicznych w formie elektronicznej.   

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!