Filtruj
Kategorie
Cena
Ocena produktu
Nowości
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
Wydawca
  • więcej

Biznes, ekonomia

W naszej ofercie ebooków i audiobooków znajdują się m.in. książki o ekonomii i finansach, dzięki którym można zdobyć wiedzę biznesową. Są to poradniki zawierające wiele praktycznych wskazówek, przekazanych przez znanych przedsiębiorców, ekonomistów, marketingowców, psychologów sprzedaży, coachów czy prawników.

Ebooki i audiobooki dla menadżerów i nie tylko

U nas można znaleźć wartościowe audiobooki i ebooki, które pomogą rozwinąć umiejętności menadżerskie pomocne podczas zarządzania zespołem. Z pozycji tych dowiedzieć się można, jak dostrzec potencjał pracowników, odpowiednio go wykorzystywać oraz rozwijać. Ponadto można także poznać sprawdzone metody rozwiązywania konfliktów w zespole.

Książki biznesowe pomogą ci również skutecznie zarządzać sobą w czasie, ustalać priorytety oraz zachowywać równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Dzięki lekturze poznasz także sposoby na rozwijanie umiejętności interpersonalnych. Znane autorytety biznesu podpowiedzą ci, jak wpływać na innych ludzi, trenować pewność siebie czy umiejętność autoprezentacji.

Biznesowe książki o prowadzeniu i rozwijaniu firmy

Szukasz pomysłów na dochodowy biznes? Książki z tej kategorii dostarczą ci mnóstwa ciekawych inspiracji. Dowiesz się, jak znani biznesmeni dotarli na sam szczyt. Poznasz różne metody inwestowania oraz nawyki, które pomogą ci osiągnąć sukces finansowy. Polecamy ebooki i audiobooki biznesowe, które poprowadzą cię krok po kroku przez wszystkie etapy zakładania i prowadzenia firmy. Autorzy książek przekażą ci również cenną wiedzę na temat prowadzenia negocjacji, rachunkowości, analizy biznesowej, marketingu, prawa gospodarczego czy zarządzania finansami.

Zobacz sam, jak wiele ciekawych audiobooków i ebooków o ekonomii znajduje się w naszej ofercie. Są to pozycje, dzięki którym zwiększysz swoje szanse na sukces w biznesie oraz życiu osobistym.

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.