Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Rozmiar
  • więcej
Rodzaj kasku
  • więcej
Materiał
  • więcej
Ocena produktu

Kaski rowerowe

Kaski rowerowe to jedne z najważniejszych akcesoriów rowerowych, które należy stosować nawet podczas najkrótszych i najspokojniejszych przejażdżek jednośladem. Dla rowerzysty, który bierze udział w ruchu drogowym, kask rowerowy jest jednym z podstawowych elementów, które chronią ciało podczas upadku, zderzenia z przeszkodą, innym rowerzystą lub pojazdem.

W naszej ofercie kasków rowerowych zarówno amator, jak i doświadczony kolarz, będzie mógł znaleźć najlepszy dla siebie model. Oferujemy kaski rowerwoe dla dzieci i dorosłych w różnych rozmiarach i w różnych wariantach kolorystycznych.

Kaski rowerowe dla dorosłych

W naszym asortymencie dostępne są, m.in. kaski MTB, full face, kaski szosowe, czasowe oraz modele uniwersalne. Wiele produktów z naszej oferty wyposażonych zostało w praktyczne gadżety takie jak czerwone lampki montowane na tyle kasku rowerowego oraz dodatkowe, scalone z kaskami szybki, czyli wizjery, które chronią oczy i tym samym eliminują konieczność zakładania okularów. Część dostępnych u nas modeli posiada także nowoczesne, bardzo wygodne magnetyczne zapięcia pod brodą oraz wiele innych rozwiązań, które nie tylko podnoszą komfort, ale także zwiększają bezpieczeństwo na rowerze.

Kaski rowerowe dla dzieci

Anna i Elza z Krainy Lodu, Spiderman, BB-8 z Gwiezdnych Wojen, Hello Kitty, Kubuś Puchatek, a także jednorożce i zwierzątka, to tylko przykłady grafik, które można zauważyć na oferowanych przez nas modelach dla najmłodszych. Kaski rowerowe dla dziewczynek to szeroka propozycja jasnych, radosnych kolorów, natomiast kaski rowerowe dla chłopców to między innymi imitacje policyjnych i wojskowych nakryć głowy. Wszystkie kaski rowerowe dla dzieci wyposażono w system regulacji znany z kasków dla dorosłych, który umożliwia łatwe dopasowanie wnętrza kasku do obwodu głowy dziecka, co z kolei gwarantuje maluchowi większy komfort, stabilne osadzenie na głowie w trakcie jazdy i finalnie bezpieczeństwo.

W naszej ofercie znajdziesz kaski rowerowe takich firm jak Abus, Uvex, Rudy Project, Kellys oraz wielu innych producentów akcesoriów rowerowych. Sprawdź nasz asortyment i wybierz najlepsze modele dla siebie i całej rodziny.

więcej

Przeczytaj więcej artykułów na temat kasków rowerowych

Wszystkie artykuły

Kaski rowerowe – najczęściej zadawane pytania