Akcesoria i meble do ogrodu

Przydomowy ogród może stać się prawdziwym azylem. Takie miejsce możesz stworzyć także na działce rekreacyjnej. Możesz odpoczywać na łonie natury i  czerpać satysfakcję z tego, że będziesz sadzić kwiaty, warzywa czy drzewka owocowe. Sprawdź, jakie produkty do ogrodu możemy Ci zaoferować na empik.com.

Dla Twojego relaksu

Zadbaj o to, by relaks w ogrodzie był jak najbardziej efektywny. Możesz to zrobić, wykorzystując dostępne w naszym sklepie meble do ogrodu, wraz z popularnymi fotelami wiszącymi typu gniazdo czy rattanowymi kompletami wypoczynkowymi. Pomyśl, jak miło będzie usiąść na nich po ciężkim dniu w pracy z ulubioną lekturą w ręce, wygrzewając się w promieniach zachodzącego słońca.

Po zmierzchu nie będziesz musiał rezygnować z obecności w ogrodzie i korzystania z niego, jeśli zainstalujesz klimatyczne oświetlenie ogrodowe – najlepiej solarne, które nie będzie wymagało doprowadzania kabli do każdej pojedynczej oprawy. Z kolei doniczki stojące, kwietniki czy hamaki sprawią, że ogród nabierze indywidualnego charakteru.

Do przyjmowania gości w ogrodzie przydadzą Ci się wygodne fotele i stół, na którym ustawisz sałatki i pieczywo. Natomiast grille elektryczne, gazowe czy klasyczne węglowe, które również mamy w ofercie, pozwolą Ci przyrządzić danie główne.

Ułatwienia dla pracy w ogrodzie

By zadbać o kształt krzewów i drzew, ułatwić kształtowanie trawników, klombów czy żywopłotu, oferujemy Ci elektronarzędzia ogrodowe, takie jak kosiarki, podkaszarki czy piły. Klasyczne narzędzia ogrodowe – łopaty, szpadle, grabie i rękawice pozwolą Ci sadzić wiosną cebulki kwiatów czy siać warzywa, z których z chęcią przyrządzisz dla całej rodziny obiad w gorący, letni dzień.

Ogrodowe ozdoby świąteczne

W naszej ofercie znajdują się również ozdoby świąteczne do ogrodu. Dostępne jest m.in. oświetlenie świąteczne zewnętrzne, wśród którego można znaleźć węże i kurtyny świetlne na zewnątrz, świecące figurki reniferów, czy bałwanków, a także lampki choinkowe, którymi można przyozdobić drzewa. 

więcej

Sprzęt i narzędzia ogrodnicze

Przestrzeń do relaksu

Architektura ogrodowa

Uprawa roślin

Oświetlenie ogrodowe