Filtruj
Kategorie
Wiek
Płeć
Seria
  • więcej
Producent
  • więcej
Cena
Ocena klientów

Zabawki interaktywne i edukacyjne

Dziecko odbiera bodźce z otoczenia już w okresie płodowym. Od momentu narodzin ich odbiór jest coraz bardziej intensywny – z czasem jego zmysły są coraz mocniej rozwinięte, dzięki czemu może uczyć się nowych umiejętności. Rodzice mogą wspomagać rozwój psychofizyczny swojego dziecka, wykorzystując między innymi dedykowane niemowlętom i małym dzieciom zabawki edukacyjne i interaktywne. Wybieraj je spośród naszych ciekawych propozycji na empik.com.

Biały szum dla noworodka i niemowlęcia

Jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednie maskotki interaktywne nawet dzieciom, które nie ukończyły jeszcze pierwszego roku życia. To zabawki, których celem jest głównie uspokojenie maluszka i ułatwienie mu zasypiania. Jeśli masz w domu niemowlaka albo chcesz kupić zabawkę dla nowo narodzonego dziecka, wybierz zabawkę szumiącą. Może to być między innymi cieszący się rosnącą popularnością wśród świeżo upieczonych rodziców Szumiś. Jego kojące dźwięki ułatwiają wyciszenie i uspokojenie dziecka, a sama przytulanka może stać się ulubionym towarzyszem już od pierwszych dni życia maluszka.

W naszym asortymencie są również inne maskotki interaktywne, na przykład te znanej i renomowanej marki Fisher Price – interaktywna wydra spełnia podobne zadania, co Szumisie. To usypianka-przytulanka, która może emitować muzykę lub biały szum.

Zabawki interaktywne i edukacyjne dla starszych pociech

Wybierając zabawkę dla dziecka rocznego lub starszego, możesz sięgnąć do szerokiego asortymentu różnego rodzaju produktów tego typu z naszej oferty. Zauważ, że każda zabawka interaktywna czy edukacyjna i sensoryczna ma czytelne oznaczenie wiekowe, dlatego bez problemu dostosujesz wybrany podarunek do wieku dziecka, które ma zostać nią obdarowane. To oryginalny prezent na Dzień Dziecka.

Już nawet kilkumiesięczna pociecha może korzystać z książeczek sensorycznych, karuzeli nad łóżeczko – grającej i świecącej – czy też z kostek wspomagających rozwój sensoryczny (zmysłowy) dziecka. Wszystkie tego typu akcesoria znajdują się w kategorii naszych zabawek dla najmłodszych.

Nauka może być zabawna!

Zabawki edukacyjne są opracowywane przez firmy produkujące gadżety i akcesoria dla dzieci po to, by nauka kolejnych umiejętności, jak czytanie, pisanie czy rozpoznawanie zwierzątek i rzeczy była po prostu świetną rozrywką. Dlatego oferujemy zabawki edukacyjne, które będą towarzyszyły dzieciom na kolejnych etapach ich rozwoju, służące np. do nauki nazw kolorów, czy kształtów.

Zobacz, co ciekawego możesz znaleźć wśród zabawek sensorycznych czy edukacyjnych i interaktywnych dla najmłodszych użytkowników z naszej oferty. Będą one również świetnym pomysłem na prezent dla maluszka.

więcej

TOP - najczęściej kupowane zabawki interaktywne i edukacyjne

TOP
Chicco, zabawka interaktywna Kolorowe samogłoski i kształty
7 Chicco, zabawka interaktywna Kolorowe samogłoski i kształty Chicco
5/5
39,00 zł
Promocja
49,00 zł najniższa cena z 30 dni
TOP
Wesoła Piramidka Do Kąpieli Smily Play 6/12
27 Wesoła Piramidka Do Kąpieli Smily Play 6/12 Anek
5/5
26,43 zł
Promocja
56,44 zł najniższa cena z 30 dni