Filtruj
Kategorie
Rodzaj kosmetyku
  • więcej
Marka
  • więcej
Działanie
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Pielęgnacja włosów

Włosy od dawna kojarzone są jako atrybut kobiecości. Gdy są zdrowe i lśniące to poprawiają nie tylko samopoczucie kobiety, ale również jej pewność siebie. Osiągnięcie tego wymaga odpowiedniego działania. Jak prawidłowo pielęgnować włosy? Najważniejszą kwestią jest określenie rodzaju i struktury włosa. W końcu inaczej będzie wyglądać pielęgnacja włosów kręconych, a inaczej prostych. Gdy już wiadomo jaki typ włosów posiadasz, możesz przejść do pierwszego etapu dbania o fryzurę, czyli wyboru szamponu. Ważne jest, aby był delikatny dla włosów oraz skóry głowy.

Codzienna pielęgnacja włosów to też odżywienie i nawilżenie. Pomocne w tym są wszelkiego rodzaju odżywki, maski czy olejki. Te kosmetyki są szczególnie ważne w pielęgnacji fryzur, które często poddawane są zabiegom stylizacyjnym jak prostowanie czy kręcenie, a nawet farbowanie. Szeroki asortyment produktów w naszym sklepie sprawia, że posiadaczka nawet najbardziej niesfornych włosów znajdzie dla siebie odpowiednie kosmetyki, a dbanie o każdą fryzurę stanie się o wiele prostsze.

Sprawdź produkty takich popularnych marek jak Kallos, Babuszka Agafia oraz wielu innych i zachwyć innych piękną fryzurą.

więcej

TOP - najczęściej wybierane produkty w pielęgnacji włosów

TOP
Fanola, No Yellow, szampon do włosów, 1000 ml

Pielęgnacja włosów

zobacz całą ofertę