Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Producent
  • więcej
Pojemność (g/ml)
  • więcej
Rodzaj kawy
  • więcej
Kraj pochodzenia kawy
  • więcej
Stopień palenia kawy
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej
Pasuje do modelu
  • więcej

Kapsułki do ekspresów

Kawa w kapsułkach jest dostępna w różnych smakach i aromatach. W naszej ofercie można znaleźć kapsułki do ekspresów wielu marek, m.in. Tchibo, Jacobs, Nescafé, Nestlé, Lavazza, Starbucks, Tassimo, Cofee Plant, Diemme, Gimoka czy Alternativa.

Aromatyczna kawa w kapsułkach

Kapsułki do ekspresu nie tracą swojego aromatu, gdyż są hermetycznie zapakowane. W tego typu produktach najczęściej znajduje się mielona, czarna kawa. Niektórymi z dodatków mogą być aromaty, mleko w proszku i cukier. Rzadziej spotykane są kapsułki do ekspresów z kawą rozpuszczalną lub zbożową.

Jak zaparzyć kawę w kapsułkach?

Zamiast długiego parzenia, można wybrać szybszy sposób jej przyrządzenia, bez utraty jakości. Ekspres kapsułkowy pozwala w kilka chwil przygotować aromatyczny, smaczny napój. Woda podgrzana do temperatury nie większej niż 100 oC pod odpowiednim ciśnieniem trafia do wybranej kapsułki. Kawa powstaje w ekspresie w wyniku filtracji. Gotowy napój spływa wprost do podstawionej w odpowiednie miejsce filiżanki. Jedyną czynnością, jaką trzeba wykonać jest wybranie kawy i umieszczenie jej w urządzeniu.

Kapsułki Dolce Gusto od Nescafé

Firma Nescafé stworzyła liczne warianty kapsułkowanych kaw. Wśród nich znajduje się m.in. Dolce Gusto Americano o 100% zawartości ziaren arabica i delikatnej mocy. Przyjmuje ona owocowe i kwiatowe nuty aromatyczne. Dolce Gusto Espresso Intenso jest średniej intensywności z owocowo – pikantną nutą. Dolce Gusto Latte Macchiato jest napojem delikatnym z mlekiem oraz pianką. Kapsułki do ekspresu Dolce Gusto Flat White pozwolą natomiast stworzyć karmelowe espresso.

Kawa Tchibo – kapsułki z ekologicznych upraw

Niektórzy producenci pozyskują nasiona kawy z ekologicznych upraw. Ich kapsułki do ekspresów powstają z surowców, które zostały pozyskane z plantacji prowadzonych w sposób zrównoważony, odpowiedzialny i bezpieczny dla środowiska. Przykładem takiego produktu są kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo.

Zapoznaj się z nasza ofertą kawy w kapsułkach. Znajdź wśród nich swój ulubiony smak i aromat!

więcej

Kapsułki do ekspresów – najczęściej zadawane pytania